• COMFY PINOKIO KRUSZON ZBRYLAJĄCY 7L
  • COMFY PINOKIO KRUSZON ZBRYLAJĄCY 7L
  • COMFY PINOKIO KRUSZON ZBRYLAJĄCY 7L
  • COMFY PINOKIO KRUSZON ZBRYLAJĄCY 7L
COMFY PINOKIO KRUSZON ZBRYLAJĄCY 7L

ŻWIREK ZBRYLAJĄCY COMFY PINOKIO KRUSZON 7L

000000000000113241
29,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Rozmiary: 7 l

  • 100% naturalny
  • biodegradowalny
  • wyjątkowo chłonny

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Uniwersalny żwirek zbrylający Comfy Pinokio w postaci kruszonu jest nieco drobniejszy od pelletu, a tym samym dużo od niego lżejszy. Sprawdzi się zarówno w przypadku małych kotków, jak i ssaków domowych. Jego główną zaletę stanowią właściwości zbrylające, które stoją na bardzo wysokim poziomie. Produkt łączy ciecz w wygodne do usunięcia i podmiany bryłki. Chcemy podkreślić, że żwirek jest w pełni naturalny i biodegradowalny, nie ma w sobie dodatku wybielaczy oraz innych szkodliwych substancji. Został stworzony z naturalnego drewna sosnowo-świerkowego. To produkt polski, niezwykle wydajny i dostępny w opakowaniu o pojemności 7 litrów. Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz także inne żwirki dla kotów, zachęcamy do ich przejrzenia i zakupu.

Jak korzystać ze żwirku od Comfy?

Użytkowanie żwirku zbrylającego Comfy Pinokio Kruszon jest bardzo proste i przyjemne. Przed pierwszym użyciem warto opróżnić kuwetę lub klatkę z pozostałości poprzedniego podłoża. Następnie należy wsypać do środka na około 5 centymetrów wysokości sam żwirek. Zachęcamy do regularnej podmiany zbrylonych bryłek na nowe. Co ważne, możesz to robić na przykład z pomocą łopatki. Bryłki te mogą trafić do pojemnika na odpady, na kompost, ale również zostać usunięte drogami sanitarnymi. Wszystko dlatego, że produkt jest w pełni biodegradowalny.

Poznaj zalety tego produktu

Główną zaletą żwirku zbrylającego Comfy Pinokio Kruszon jest bez dwóch zdań jego naturalność. Został wykonany w 100% z drewna iglastego i naturalnego lepiszcza. Co więcej, ma doskonałe właściwości zbrylające i odznacza się wygodną formą drobnego pelletu, nazywanego kruszonem. Świetnie pochłania zapachy, ma przyjemny, drzewny aromat. To produkt w pełni biodegradowalny, można go usuwać drogami sanitarnymi. Wyjątkowo chłonie wilgoć i jest łatwy w użyciu. Polecany głównie kotom długowłosym, bo nie przyczepia się do futra.