• KLATKA DLA GRYZONI PET INN MAXI MERLINO
KLATKA DLA GRYZONI PET INN MAXI MERLINO
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY KLATKA MAXI MERLINO 56 x 36,5 x 58 cm

000000000000109663
299,98 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Maxi Merlino to piętrowa klatka dla małych i średnich gryzoni. Doskonały włoski design i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że klatka jest praktyczna i bardzo estetyczna.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Maxi Merlino od cenionej marki Comfy to piętrowa klatka, którą bardzo chętnie wybiera się dla małych i średnich gryzoni. Produkt jest ceniony z uwagi na staranne wykonanie, które pozwala cieszyć się nim przez szereg lat. Ceniona jest zwłaszcza bardzo solidna kuweta ze świetnej jakości plastiku, który nie pęka nawet po długim użytkowaniu. Wyższe brzegi sprawiają, że można tu stosować nawet dość dużą ilość ściółki. Nie będzie wypadać ona poza klatkę nawet wtedy, gdy zwierzęta będą zakopywać się w ściółce w zgodzie z własnymi potrzebami. Górna część zrobiona jest w klasyczny sposób - zastosowane tutaj druty metalowe są starannie zabezpieczone przed korozją i posiadają odpowiednią wytrzymałość.

Owalny kształt klatki sprawia, że prezentuje się ona bardzo ciekawie i może stanowić ozdobę każdego wnętrza. Uniwersalne kolory sprawiają, że można ją dopasować do każdego wystroju. Jednocześnie transparentna kopuła sprawia, że obserwowanie zachowań zwierząt jest bardzo łatwe i komfortowe. 

Czemu klatka Maxi Merlino jest tak ceniona? 

Z pewnością ważna jest tu dobra opinia o marce Comfy, która kojarzona jest z solidnością i korzystną relacją jakości do ceny. Poza tym model Maxi Merlino docenią nie tylko doświadczeni, ale i początkujący hodowcy. Produkt jest sprzedawany z zestawem starannie zaprojektowanych i dobrze dobranych akcesoriów. Dzięki nim oszczędzasz czas, zyskując funkcjonalny kołowrotek, dwa podesty, domek, drabinki i tunel. 

Wyposażenie klatki o wymiarach 56x36,5x58 cm jest urozmaicone. Dzięki temu Twój pupil będzie miał odpowiednią dawkę ruchu i rozrywki. Wykorzystana do tego może być cała powierzchnia klatki. Poszczególne elementy wykonano z drewna lub plastiku, który łatwo jest czyścić i dezynfekować. Możesz też pokusić się o dokupienie w naszym sklepie innych akcesoriów dla chomika wedle własnych potrzeb i uznania. W ofercie znajdziesz też klatki o innych kształtach, kolorach i rozmiarach.  

Wymiary

Klatka Maxi Merlino posiada długość 56 cm, szerokość 36,5 cm i wysokość 58 cm.

Zastosowanie

Ta klatka dla zwierząt domowych będzie idealna dla małych gryzoni. Poczują się w niej komfortowo, a dzięki atrakcyjnym elementom wyposażenia nie zaznają nudy.

Bezpieczeństwo i terminowość dostarczenia przesyłek to nasze priorytety. Wysyłamy je pocztą kurierską, by docierały do Państwa nie później niż po 48 godzinach od momentu zamówienia.