• KLATKA DLA GRYZONI PET INN MERLINO
KLATKA DLA GRYZONI PET INN MERLINO
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY KLATKA MERLINO 56 x 36,5 x 41 cm

000000000000109662
209,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Merlino to klatka dla małych i średnich gryzoni. Owalna transparentna podstawa i górna przezroczysta kopuła pozwalają obserwować pupila z każdej strony.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Jakie zalety ma klatka Merlino o wymiarach 56x36,5x41 cm? Jest to jedna z klatek Comfy przeznaczonych dla małych i średnich gryzoni. Znana i ceniona marka postanowiła na takie zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz klatki, by dawała ona maksymalne możliwości, jeśli chodzi o zabezpieczenie dobrej formy zwierząt. Chodzi tu o bogate wyposażenie, które znajdziesz w środku. Trzeba przyznać, że sama klatka jest bardzo estetycznie zaprojektowana. Niebieski kolor z żółtymi dodatkami prezentują się bardzo korzystnie i mogą być prawdziwą ozdobą niemal każdej przestrzeni.

Klatka Merlino o wymiarach 56x36,5x41 cm jest też bardzo chętnie wybierana z uwagi na jakość jej wykonania. Wykorzystuje się tutaj tylko takie materiały, które mogą gwarantować trwałość produktu przez wiele sezonów. Kluczowa jest wysoka kuweta wykonana z mocnego plastiku. Dzięki niej zwierzę może zakopać się głęboko w ściółce, co jest zgodne z jego naturalnymi zachowaniami. Nie dochodzi jednak do jej rozsypania na zewnątrz. Górna część wykonana została z metalowych prętów dobrze zabezpieczonych przed rdzewieniem.

Nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna!

Owalna Klatka Merlino o wymiarach 56 x 36,5 x 41 cm daje dość dużą przestrzeń dla życia małym i średnim gryzoniom. Mogą one korzystać z bogatego wyposażenia zawartego w zestawie. Jest to kołowrotek, dwie miski, podesty i domek. Wykonano je z dużą dbałością o szczegóły z drewna i plastiku. Zwłaszcza ostatnie elementy są wygodne w czyszczeniu i okresowej sterylizacji.

Klatka od znanego producenta umożliwia dogodną obserwację domowych pupili przez dzieci i dorosłych. Zapewnia zwierzętom odpowiednią wentylację i dość dużo miejsca dla wspinania czy zabawy. Można do niej dokupić inne akcesoria dla szczura według własnego uznania i potrzeb. W naszym sklepie dostępne są inne produkty o różnych kształtach, wielkości i kolorze - również z nimi warto się zapoznać. 

Wymiary

Klatka Merlino posiada długość 56 cm, szerokość 36,5 cm i wysokość 41 cm.

Zastosowanie

Ta klatka dla zwierząt domowych będzie idealna dla małych gryzoni. Poczują się w niej komfortowo, a dzięki atrakcyjnym elementom wyposażenia nie zaznają nudy.