• COMFY ŁOPATKA SILVESTRO SWEET ECRU
  • COMFY ŁOPATKA SILVESTRO SWEET ECRU
COMFY ŁOPATKA SILVESTRO SWEET ECRU

COMFY ŁOPATKA SILVESTRO SWEET ECRU

000000000000111279
4,99 zł

Wygodna, funkcjonalna łopatka do kuwety w kolorze ecru.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Wygodna, funkcjonalna łopatka do kuwety. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Ażurowa powierzchnia ułatwia przesiewanie żwirku zapobiegając jego niepotrzebnym stratom.

Koty to od wielu lat jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych. Wielbicieli tego gatunku można spotkać w dosłownie każdej grupie wiekowej. Nic dziwnego – posiadanie w domu kota ma wiele zalet. To wyjątkowo inteligentne, przywiązujące się do opiekuna stworzenia. Nie da się ukryć jednak, że przyjemność posiadania kota wiąże się również z pewnymi obowiązkami. Jednym z najbardziej uprzykrzających codzienność jest sprzątanie kuwety. Można jednak tą czynność w znaczącym stopniu sobie ułatwić. Funkcjonalna łopatka do kuwety firmy Comfy nie tylko przyspieszy cały proces usuwania nieczystości po swoim pupilu ale również pomoże w niemarnowaniu nadającego się jeszcze do użycia żwirku.

Jakie cechy powinna posiadać dobra łopatka do kuwety?

Sprzątanie nieczystości po kocich pupilach nie zalicza się do najbardziej higienicznych zajęć. Dlatego ważne jest by łopatka do kuwety była wykonana z łatwego w myciu oraz dezynfekcji materiału. Zaokrąglone kąty oraz gładka struktura sprawiają, że jej wyczyszczenie zajmuje dosłownie kilka sekund. Nie ma również ryzyka, że nieczystości utkną w którymś z zakamarków. Bardzo istotna jest również trwałość tworzywa z którego została wykonana łopatka do kuwety. Produkty oferowane przez firmę Comfy charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Dlatego raz zakupiona rzecz ich produkcji z pewnością będzie służyła Ci przez wiele lat. Ponadto, ażurowa struktura proponowanej łopatki umożliwia wybranie nieczystości i jednoczesne odsianie żwirku, który może zostać przez kota jeszcze wykorzystany. Pozwala to na zaoszczędzenie znaczących ilości tego jakże cennego dla czworonogów produktu, co z biegiem czasu przełoży się na konieczność kupowania jego mniejszych ilości.

Warto podkreślić również, że oferowana łopatka do kuwety została zaprojektowana tak by była nie tylko funkcjonalna ale również estetyczna. Jej nienachalny wygląd sprawia, że nie ma konieczności chowania jej w najciemniejszych szafkach. Bez poczucia zażenowania można powiesić ją w wygodnym dla Ciebie miejscu.