Żwirki dla kota

Żwirki dla kota to kategoria produktów, stanowiących podstawę codziennej pielęgnacji i higieny każdego mruczka. Regularna wymiana żwirku wiąże się z utrzymaniem odpowiedniego poziomu czystości w kuwecie, która służy do załatwiania potrzeb fizjologicznych zwierzęcia i zakopywania odchodów. Jest to tak zwana kocia toaleta, dzięki której Twój kot uczy się czystości i samodzielnej higieny. Warto więc zainwestować w odpowiedni żwirek, wchłaniający aromaty, unoszące się z kociej kuwety, a w szczególności zapach moczu.

W naszym sklepie internetowym AquaelZoo oferujemy różnego rodzaju żwirki dla kota, które nadają się do każdej kuwety i skutecznie hamują roznoszenie przykrych zapachów i zabrudzeń po całym mieszkaniu. Zarówno żwirek ekologiczny, czyli drewniany, bentonitowy czy silikonowy sprawdzi się idealnie bez względu na wiek i rasę Twojego pupila. Warto jednak przyjrzeć się zachowaniom kociego przyjaciela i zwrócić uwagę na jego reakcję na określony rodzaj żwiru podczas korzystania z kuwety. Może okazać się, że kot niechętnie korzysta z kuwety - wówczas należy zmienić rodzaj żwirku tak, by dopasować produkt do potrzeb Twojego pupila.

Zobacz powiązane produkty:


Pokazano 1-12 z 38 pozycji

Ekologiczne żwirki dla kota

W naszym sklepie internetowym AquaelZoo znajdziesz w pełni biodegradowalny, ekologiczny, drewniany żwirek dla kota, który rewelacyjnie sprawdzi się zarówno u kotów, jak i innych zwierząt domowych, takich jak małe ssaki i ptaki Jest to produkt w formie peletu, całkowicie wyprodukowany z drewna, dzięki czemu jest absolutnie bezpieczny dla Twojego pupila. Ekologiczny żwirek wyróżnia się mocnym, drzewnym zapachem, który neutralizuje przykry aromat uryny. Możesz więc śmiało stosować go na co dzień bez obaw o roznoszące się po całym mieszkaniu brzydkie zapachy. Żwir ekologiczny jest wyjątkowo chłonny i łatwy w użyciu, a przy tym dzięki formie małych grudek, możesz go usuwać bez obaw drogą sanitarną. Taki żwirek dla kota należy wymieniać co 5 do 7 dni, aby zapewnić swojemu pupilowi pełen komfort oraz zneutralizować nieprzyjemne zapachy, uciążliwe dla większości domowników.

Żwirki bentonitowe i silikonowe idealne do kociej kuwety

Najbardziej popularnym rodzajem żwirku dla kota jest żwirek bentonitowy. Bentonit jest minerałem, który posiada właściwości sorpcyjne, co sprawia, że jest niezwykle chłonny. Swoją nietypową strukturą wzbudza ogromne zainteresowanie u większości kociaków, dzięki czemu zachęca je do regularnego korzystania z kuwety i pobudza w nich instynktowną potrzebę zakopywania. Żwirek bentonitowy to rewelacyjny produkt higieniczny, który oferujemy w naszym sklepie online na aquaelzoo.pl w kilku eleganckich i delikatnych zapachach. Jeśli chodzi zaś o żwirek silikonowy - również wchłania zapach moczu, jednak nie zostawia żadnego aromatu. Występuje on w formie białych granulek, całkowicie bezpiecznych dla Twojego pupila, a jego ogromną zaletą jest fakt, że nadaje się również dla kotów długowłosych, ponieważ nie przykleja się do sierści.

Kiedy warto sięgnąć po zbrylające żwirki dla kota?

Bardzo praktycznym rozwiązaniem problemów z zanieczyszczoną kuwetą jest inwestycja w żwirki zbrylające, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach domowych.Dzięki grudkom, w które zbryla się żwirek, możesz szybko i łatwo usunąć zanieczyszczony fragment i uporządkować kocią kuwetę przy pomocy tradycyjnej łopatki i innych akcesoriów do kuwet, dostępnych w naszym sklepie internetowym AquaelZoo. Jeśli więc zależy Ci na praktycznych i prostych rozwiązaniach, wybierz żwirek dla kota zbrylający, dzięki któremu utrzymasz optymalny porządek w miejscu codziennej toalety Twojego kociego przyjaciela. Zadbaj nie tylko o odpowiedni poziom komfortu futrzastego pupila, ale również o neutralizację nieprzyjemnych aromatów, które unoszą się po całym mieszkaniu, jeśli kuweta jest zanieczyszczona i nie posiada odpowiedniego żwiru, minimalizującego przykre aromaty.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 15 - 140
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com