• COMFY ŻWIR BENTA BASIC 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA BASIC 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA BASIC 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA BASIC 10L
COMFY ŻWIR BENTA BASIC 10L

ŻWIREK COMFY BENTA BASIC 10L

000000000000241982
32,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Pojemność: 10l

 

  • ultrachłonny do 20l wody
  • 100% naturalny
  • bezzapachowy

 

Pojemność:

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Prezentowany żwirek dla kotów marki Comfy Benta Basic zamówisz w opakowaniu o pojemności 10 litrów. Jest bardzo wydajny, a przy tym niezwykle chłonny. Wszystko za sprawą bentonitu, czyli minerału, z którego został wyprodukowany. Ma on niezwykłą strukturę zachęcającą kotki do korzystania z kuwety i zakopywania swoich ekskrementów. Chłonność żwirku sprawdzono w testach - wykazały one, że 10 litrów produktu jest w stanie związać nawet do 50 litrów cieczy. Żwirek nie zmienił przy tym swojej struktury, ani nie zaczął się pylić. Zamienił się jednak w bryłki, które w prosty sposób można usunąć z pomocą łopatki. Jeśli uważasz, że to produkt dla Ciebie, zachęcamy do złożenia zamówienia. Jeżeli jednak szukasz innego żwirku dla kota, sprawdź pozostałe nasze propozycje.

Poznaj najważniejsze cechy produktu

Żwirek neutralizuje bakterie i grzyby, a co więcej pochłania zapachy, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na chęci kotka do załatwiania swoich potrzeb w kuwecie. Produkt jest bezpyłowy, nie przykleja się do łapek, poleca się go wszystkim właścicielom kotków z długą sierścią. Żwirek jest bardzo wydajny, naturalny i całkowicie nietoksyczny, dlatego też może stanowić podłoże w kuwecie dla zwierząt z alergiami. Doskonale się zbryla, a zużyte grudki można w łatwy sposób usunąć z pomocą łopatki. 

Żwirek marki Comfy – zastosowanie i przechowywanie

Przechowywanie żwirku Comfy Benta Basic jest bardzo proste. Wystarczy po każdym użyciu zawinąć opakowanie i umieścić produkt w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu. Przed pierwszym wykorzystaniem żwirku, pozbądź się dokładnie starego podłoża z kuwety. Następnie wsyp żwirek do wysokości około 5 centymetrów i udostępnij kocią toaletę swojemu pupilowi. Później pozostanie już tylko usuwanie zbrylonych ekskrementów i podmiana ich na nowy bentonit. Co ważne, wymieniaj całą zawartość kuwety maksymalnie raz na tydzień. Zużyty żwirek możesz wyrzucać do pojemników na odpady. Jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu.