• AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER 150W
  • AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER 150W
AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER 150W
  • -20,00 zł
  • DOSTAWA 0 ZŁ
-20,00 zł

AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER 150W

000000000000115515
109,99 zł
129,99 zł

Moc [W]: 150

Rekomendowana pojemność akwarium [l]: 90-150

Długość [cm]: 27,4

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 24h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

ULTRA HEATER - PIERWSZE INTELIGENTNE GRZAŁKI AKWARIOWE

Nowość - Smart Heating System

Mikroprocesorowy układ sterowania dobiera najmniejszą moc grzania, jaka potrzebna jest do utrzymania żądanej temperatury wody w akwarium. Jeżeli tylko zajdzie taka konieczność, mikroprocesor optymalnie zwiększa lub zmniejsza moc, aby utrzymać nastawioną temperaturę. Dzieki zastosowaniu Smart Heating System* występuje niższa amplituda wahań temperatury wody ze względu na bardziej stały tryb pracy. Dodatkowo tryb pracy SHS korzystnie wpływa na długowieczność elementu grzejnego oraz żywotność grzałki.

One Touch System

Zamontowany system ONE-TOUCH służący do regulacji grzałki składa się z pojedynczego przycisku i wieńca z diod LED wskazujących aktualną oraz zaprogramowaną temperaturę.  

Bezpieczeństwo i wytrzymałość

Nietłukąca się obudowa z tworzywa sprawia, że grzałki ULTRA HEATER doskonale nadają się do zbiorników z dużymi, silnymi rybami, a nawet żółwiami wodnymi. Są przy tym w pełni bezpieczne i nie parzą mieszkańców akwarium, nawet tak wrażliwych jak zbrojniki czy płaszczki. 

Precyzja i wygoda

Elektroniczny termostat działa z wyjątkową precyzją +/- 0,25 °C utrzymując stałą temperaturę w akwarium, co zapewnia komfort termiczny nawet najbardziej wrażliwym gatunkom zwierząt akwariowych. 

Zakres regulacji temperatury zawiera się w przedziale od 20 do 33°C, co umożliwia wykorzystanie grzałki do leczenia wielu chorób ryb np. tzw. „ospy rybiej”. ULTRA HEATER posiada wbudowany elektroniczny termometr – wskazanie aktualnej temperatury w zbiorniku na kolorowej skali. Do tego grzałka posiada wbudowany wyłącznik termiczny - co powoduje automatyczne wyłączenie grzałki w przypadku nadmiernego wzrostu temperatury podczas upałów.

Parametry

Moc [W]: 150

Rekomendowana pojemność akwarium [l]: 90-150

Długość [cm]: 27,4

*SHS dostepny jest w grzałkach o mocy od 75 do 200W produkowanych od poczatku 2020r. W celu weryfikacji obecności systemu SHS sprawdz datę produkcji oznaczoną na wtyczce.