• OBCINACZKA COMFY SHOGUN
OBCINACZKA COMFY SHOGUN

COMFY OBCINACZKA SHOGUN 14 x 6,5 cm

000000000000202819
23,99 zł

Obcinaczka Comfy Shogun ma postać nowoczesnych szczypiec wyposażonych w łagodnie wygięte gilotynowe ostrze z otworem służącym do umieszczenia pazura.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Zwierzęta, które całe życie spędzają w domu bądź psy nieścierające pazurów we właściwy sposób podczas spacerów mogą cierpieć na ich przerost. W takich chwilach, aby umożliwić pupilom prawidłowe funkcjonowanie, należy regularnie wykonywać zabieg skracania pazurów przy użyciu profesjonalnych narzędzi. W tym celu warto wykorzystać oferowaną w naszym sklepie obcinaczkę Shogun marki Comfy. To bardzo praktyczne i funkcjonalne narzędzie, które znakomicie sprawdzi się w użytku domowym.

Charakterystyka obcinaczki Shogun

Obcinaczka Shogun firmy Comfy ma postać niewielkich szczypiec, które wyposażone są w odpowiednio wyprofilowane gilotynowe ostrze z otworem przeznaczonym na umieszczenie pazura. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania oraz komfort podczas przeprowadzania zabiegu, zarówno opiekunowi, jak i pupilowi. Dodatkowo wysokiej jakości ostrze precyzyjnie obcina pazury, pozostawiając równą krawędź, która nie jest narażona na rozwarstwianie. Specjalna sprężyna umieszczona pomiędzy obydwiema częściami uchwytu ułatwia kontrolowanie głębokości cięcia. Model dostępny jest w odcieniu czarno-czerwonym, ze srebrnym ostrzem.

Jak prawidłowo skracać zwierzęce pazury?

Skracanie zwierzęcych pazurów wymaga odpowiedniej techniki i specjalnych narzędzi. W celu wykonania tego zabiegu należy w pierwszej kolejności stanowczo chwycić łapę pupila i wsunąć końcówkę pazura w otwór ostrza, a po upewnieniu się, że długość cięcia jest odpowiednia, należy zdecydowanym ruchem zacisnąć uchwyt. Zawsze konieczne jest wykonanie cięcia w odpowiednim miejscu, z uwagi na fakt, że przez zwierzęce pazury przebiegają naczynia krwionośne i nerwy, które przy zbyt dużym skróceniu mogą zostać uszkodzone, co może wiązać się z bólem i dyskomfortem pupila.

Najważniejsze zalety obcinaczki Shogun firmy Comfy

  • najwyższej jakości ostrze gwarantujące precyzyjne skracanie pazurów,
  • uniwersalne akcesorium przeznaczone do skracania pazurów u psa, kota, gryzoni czy papug,
  • wygodny i stabilny chwyt,
  • poręczne wymiary,
  • sprężynka zastosowana w celu łatwiejszej kontroli głębokości cięcia, stylowy design,

COMFY OBCINACZKA SHOGUN 14 x 6,5 cm

Zwierzęta spędzające większą część życia w mieszkaniach cierpią często na przerost pazurów, których nie mają możliwości samodzielnie ścierać. Aby umożliwić im prawidłowe funkcjonowanie konieczne jest więc regularne przycinanie pazurów.

Obcinaczka Comfy Shogun ma postać nowoczesnych szczypiec wyposażonych w łagodnie wygięte gilotynowe ostrze z otworem służącym do umieszczenia pazura. Rozwiązanie takie ułatwia szybkie obcinanie pazurów i gwarantuje pozostawienie równej i nie postrzępionej krawędzi cięcia. Pomiędzy obydwiema częściami uchwytu znajduje się sprężynką ułatwiająca kontrolowane cięcie.
Model ten dostępny jest kolorze czarno-czerwonym ze srebrnym ostrzem.

W celu obcięcia pazura należy delikatnie, ale stanowczo chwycić łapę zwierzęcia, wsunąć końcówkę pazura w otwór ostrza urządzenia, upewnić się, czy długość cięcia jest odpowiednia (w przypadku gdy pazury są jasne można dostrzec w ich wnętrzu naczynia krwionośne – cięcia powinno dokonywać się poza zasięgiem najdłuższego z widocznych naczyń) i zdecydowanym ruchem zacisnąć uchwyt.

Model zalecany dla średniej wielkości psów, kotów, dużych gryzoni, królików, średnich i większych papug, fretek itp.