• COMFY ZABAWKA LUCAS LASER 0,8 x 6,5 cm
  • COMFY ZABAWKA LUCAS LASER 0,8 x 6,5 cm
  • COMFY ZABAWKA LUCAS LASER 0,8 x 6,5 cm
COMFY ZABAWKA LUCAS LASER 0,8 x 6,5 cm

COMFY ZABAWKA LUCAS LASER 0,8 x 6,5 cm

000000000000238250
17,99 zł

COMFY LUCAS - laserowa zabawka dla kotów.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY LUCAS - laserowa zabawka dla kotów

Laserowa zabawka dla kotów. Przesuwana końcówka zapewnia efekty świetlne w postaci pięciu różnych kształtów. Gwarantuje długie godziny doskonałej zabawy zarówno dla kota jak i jego opiekuna.

Koty to zwierzęta bardzo ceniące sobie spokój i wygodę. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują codziennej dawki ruchu. Czworonogi regularnie wykonujące różnego rodzaju aktywności fizyczne mogą dłużej cieszyć się dobrym stanem zdrowia oraz kondycją fizyczną. Niektóre osobniki nie potrzebują specjalnej zachęty do ruszenia się z miejsca. Jednakże tak samo jak w przypadku ludzi, zdarzają się zwierzęta, które najchętniej nie opuszczały by legowiska. W takich przypadkach laser dla kota może być szczególnie dobrym pomysłem. To bodziec na tyle intrygujący dla tych zwierząt by poruszyć każde, nawet najbardziej leniwe indywiduum. Jednocześnie wspólna zabawa nie wymaga od właściciela biegania za pupilem. To szczególnie ważne, jeżeli jesteś osobą, która chce spędzać czas ze swoim zwierzakiem ale niekoniecznie ma ochotę uprawiać z nim szalone harce. Oferowany laser dla kota jest wysokiej jakości, z pewnością więc zapewni rozrywkę na długi czas.

Laser dla kota to świetne rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu

Posiadasz pupila który szuka ciekawego zajęcia? A może to Ty potrzebujesz czegoś nowego i chciałabyś/chciałbyś spędzać więcej czasu ze swoim podopiecznym? W obu przypadkach laser dla kota jest świetnym pomysłem. To forma aktywności łącząca ze sobą kilka ważnych aspektów: daje możliwość spędzenia przyjemnie czasu ze swoim czworonogiem, zwierzak otrzymuje porządną porcję ruchu a Ty z kolei nie musisz specjalnie się przemęczać. Zasięg lasera jest na tyle duży by właściciel tak naprawdę nie musiał ruszać się z miejsca. Warto podkreślić również, że w ten sposób zmęczone zwierzę nie będzie czuło potrzeby poszukiwania innych form rozrywki. Wiadomo przecież, że koty samodzielnie znajdujące sobie zajęcie w zaciszu domowym lubią zdewastować najnowszy skórzany fotel czy ulubiony dywan. Dlatego laser dla kota może być zabawką szczególnie cenioną nie tylko przez zwierzę ale i właściciela. Zapewni miło spędzony wspólny czas oraz zwiększy prawdopodobieństwo przetrwania mebli i innych elementów wyposażenia mieszkania w stanie nienaruszonym.

Laser dla kota lekarstwem na kocią otyłość?

Obecnie coraz więcej domowych zwierzaków boryka się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne: zła dieta, choroba czy brak ruchu. W jego rozwiązaniu z pewnością w pewnym stopniu pomoże laser dla kota. Ten zupełnie nowy dla wielu zwierzaków bodziec będzie na tyle kuszący by poruszyć nawet największego leniuszka. Dzięki możliwości wybierania spośród pięciu różnych kształtów nie znudzi się on już po pierwszych kilku próbach zabawy. Jeżeli posiadasz w domu towarzysza, który potrzebuje dodatkowej dawki aktywności fizycznej pamiętaj, żeby laser dla kota wprowadzać stopniowo. Pierwsza zabawa trwająca przez długie godziny może nie być najlepszym pomysłem. Ciało zwierzaka nie przyzwyczajonego do ruchu może zareagować kontuzją bądź nieprzyjemnymi zakwasami. Lepiej przynajmniej na początku zdecydować się na krótkie, kilkunastominutowe serie pogoni za laserem i z czasem stopniowo albo zwiększać ich częstotliwość, albo wydłużać czas trwania jednej sesji.