• ZABAWKA COMFY GAIA WĘDKA Z MYSZKĄ
ZABAWKA COMFY GAIA WĘDKA Z MYSZKĄ

COMFY ZABAWKA GAIA WĘDKA Z MYSZKĄ 40 cm

000000000000223815
8,99 zł

Comfy Gaia wędka z myszką to zabawka zakończona myszką z ogonkiem z włókien rafii.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Jesteś posiadaczem kota i szukasz dla niego starannie wykonanej, wytrzymałej zabawki, która wciągnie go na długie godziny? Koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego AquaelZoo! Znajdziesz tu wysokiej jakości produkty przeznaczone zarówno dla młodych, jak i dorosłych kotów. Dzięki dobrze dopasowanym zabawkom można skutecznie uniknąć niszczenia przez pupila mebli czy innych znajdujących się w domu przedmiotów. Warto zadbać o to, aby w każdym pomieszczeniu znajdowała się zabawka dla zwierzaka. To sprawdzony sposób na odciągnięcie jego uwagi od innych rzeczy. Dobrym wyborem jest między innymi dostępna w naszej ofercie COMFY ZABAWKA GAIA WĘDKA Z MYSZKĄ 40 cm.

Czym się kierować, wybierając zabawkę dla kota?

Idealna zabawka dla kota to taka, która została dopasowana do jego wieku. Młodym zwierzakom dedykowane są nieco mniejsze akcesoria. Przykładem są wszelkiego rodzaju szeleszczące produkty. Starsze koty chętnie bawią się natomiast zabawkami interaktywnymi, które zachęcają do myślenia. Do tej kategorii zaliczają się między innymi wędki, które obudzą w zwierzaku instynkt drapieżcy. Każdy właściciel kota powinien sobie zdawać sprawę z tego, że niezwykle ważnym elementem kociej codzienności jest polowanie. Co za tym idzie, należy im zapewnić zabawę, która będzie skutecznie zastępowała prawdziwe polowanie. Jedną z najpopularniejszych zabawek dla tych zwierząt są wędki. Na rynku dostępne są różnego rodzaju wyroby tego typu. Do wyboru są między innymi wędki krótkie z zawieszką czy długie, teleskopowe. Dużą popularnością cieszą się zabawki z kolorowymi piórkami lub innymi elementami przyciągającymi uwagę kota, które są zawieszone na gumce lub sznurku.

Comfy zabawka Gaia wędka z myszka 40 cm - idealna dla każdego kota

Zabawka Gaia wędka z myszką 40 cm to jeden z wyrobów firmy Comfy, która jest marką należącą do polskiego lidera na rynku wyrobów akwarystycznych, czyli Aquael. Specjalizuje się ona w produkcji wysokiej jakości, starannie wykonanych, cieszących oko i odpornych na działanie zwierzęcych zębów akcesoriów dla psów i kotów. Wspomniana powyżej wędka pochodzi z ekologicznej kolekcji Gaia. Skutecznie stymuluje ona aktywność kotów i zachęca je do zabawy w polowanie. W skład zestawu wchodzi giętka, odporna na złamanie rękojeść o długości 40 cm oraz sznurkowa myszka z ogonkiem wykonanym z włókien rafii. Bogaty asortyment naszego sklepu internetowego AquaelZoo obejmuje także inne zabawki dla kota marek, takich jak Dogman czy Kong. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się kolorowe tunele, lasery czy korkowe piłeczki. Szczególną uwagę warto zwrócić także na zabawki z kocimiętką.