• COMFY ZABAWKA CATCH ME MYSZ NAKRĘCANA 7 CM
COMFY ZABAWKA CATCH ME MYSZ NAKRĘCANA 7 CM

COMFY ZABAWKA CATCH ME MYSZ NAKRĘCANA 7 CM

000000000000245028
9,99 zł

COMFY ZABAWKA CATCH ME MYSZ NAKRĘCANA 7 CM

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY ZABAWKA CATCH ME MYSZ NAKRĘCANA 7 CM

Zabawka CATCH ME to nakręcana myszka dla kota długosci 7 cm. Doskonale zaspokaja naturalna potrzebę polowania u kotów.

Koty żyjące w naturalnym środowisku muszą każdego dnia aktywnie poszukiwać pożywienia. Ich drapieżny instynkt podpowiada, że polowanie jest sposobem na przetrwanie. Dlatego nawet pupile całe życie mieszkające w domu czują potrzebę pogodni za czymś, co człowiek mógłby określić zdobyczą. Może nią być na przykład nakręcana mysz dla kota. To praktyczna zabawka, która z pewnością usatysfakcjonuje każdego drapieżnego czworonoga. Jej uniwersalny rozmiar spodoba się kotom na każdym etapie życia. Te większe z pewnością nie połkną zabawki, natomiast to mniejsze z powodzeniem będą w stanie samodzielnie przenieść ją tam, gdzie akurat im odpowiada.

Czy nakręcana mysz dla kota bardzo młodego to dobry pomysł?

Jeszcze rosnące kocięta mają większą potrzebę ruchu niż dorosłe osobniki. Podczas zabawy zużywają ogromne pokłady energii oraz rozwijają swoje umiejętności życiowe. Nakręcana mysz dla kota może w tym bardzo pomóc. Uciekający przedmiot stymuluje zwierzaka do skupienia się na nim na tyle by możliwe było jego unieruchomienie. Każdy kot, który opanuje tą sztukę staje się bardziej świadomy swojego ciała oraz pewniejszy własnych umiejętności. To z kolei przekłada się na umiejętność wyciszania się i panowania nad różnymi emocjami. Dlatego nakręcana mysz dla kota powinna znaleźć się w posiadaniu każdego nowego kociego właściciela.

Nakręcana mysz dla kota jest rozwiązaniem problemów bardzo płochliwych i wycofanych pupili

Niektóre koty nieszczególnie lubią kontakt z człowiekiem. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują raz na jakiś czas wcielić się w rolę prawdziwego drapieżnika. Nakręcana mysz dla kota może być dla nich wyjątkowo interesująca ponieważ jest to przedmiot, który porusza się bez bezpośredniej pomocy człowieka. Praktykowanie takiej formy rozrywki pomoże rozemocjonowanym pupilom pozbyć się negatywnych uczuć. Co więcej, wyładowanie ich na proponowanej zabawce może ograniczyć bądź nawet całkiem wyeliminować pojawiające się zachowania agresywne, które bardzo często wynikają z niezaspokojenia potrzeby polowania.