Żwirki

Żwirki dla kota to kategoria produktów, które są wręcz niezbędne w codziennej pielęgnacji i higienie każdego pupila. Regularna wymiana żwirku wiąże się z utrzymaniem odpowiedniego poziomu czystości w kuwecie, która służy do załatwiania potrzeb fizjologicznych zwierzęcia. Jest to tak zwana kocia toaleta, dzięki której Twój kot uczy się czystości i samodzielnej higieny. Warto więc zainwestować w odpowiedni żwirek, który wchłania zapachy i nieprzyjemne aromaty, unoszące się z kociej kuwety. W naszym sklepie internetowym AquaelZoo oferujemy różnego rodzaju żwirki dla kota, które nadają się do każdej kuwety i skutecznie hamują roznoszenie przykrych zapachów i zabrudzeń po całym mieszkaniu. Zarówno żwirek ekologiczny, czyli drewniany, bentonitowy czy silikonowy sprawdzi się idealnie bez względu na wiek i rasę Twojego pupila. Warto jednak przyjrzeć się zachowaniom kociego przyjaciela i zwrócić uwagę na jego reakcję na określony rodzaj żwiru. Może okazać się, że kot niechętnie korzysta z kuwety - wówczas należy zmienić rodzaj żwirku tak, by dopasować produkt do potrzeb Twojego pupila.


Pokazano 1-12 z 43 pozycji

Ekologiczne żwirki dla kota

W naszym sklepie internetowym AquaelZoo znajdziesz w pełni biodegradowalny, ekologiczny, drewniany żwirek dla kota, który rewelacyjnie sprawdzi się zarówno u kotów, jak i pozostałych zwierząt domowych, takich jak małe ssaki i ptaki Jest to produkt w formie peletu, całkowicie wyprodukowany z drewna, dzięki czemu jest absolutnie bezpieczny dla Twojego pupila. Ekologiczny żwirek wyróżnia się mocnym, drzewnym zapachem, który neutralizuje przykry aromat uryny. Możesz więc śmiało stosować go na co dzień bez obaw o roznoszące się po całym mieszkaniu brzydkie zapachy. Żwir ekologiczny jest wyjątkowo chłonny i łatwy w użyciu, a przy tym możesz go usuwać bez obaw drogą sanitarną. Taki żwirek dla kota należy wymieniać co 5 do 7 dni, aby zapewnić swojemu pupilowi pełen komfort oraz zneutralizować nieprzyjemne zapachy, uciążliwe dla większości domowników.

Żwirki bentonitowe i silikonowe idealne do kociej kuwety

Najbardziej popularnym rodzajem żwirku dla kota jest żwirek bentonitowy, po który bardzo często sięgają opiekunowie tych futrzastych i nieco niesfornych zwierząt. Bentonit jest minerałem, który posiada właściwości sorpcyjne, co sprawia, że jest niezwykle chłonny. Swoją nietypową strukturą wzbudza ogromne zainteresowanie u większości kociaków, dzięki czemu zachęca je do regularnego korzystania z kuwety i pobudza w nich instynktowną potrzebę zakopywania. Żwirek bentonitowy to rewelacyjny produkt higieniczny, który oferujemy w naszym sklepie online na aquaelzoo.pl w kilku eleganckich i delikatnych zapach. Jeśli chodzi zaś o żwirek silikonowy - również wchłania zapach moczu, jednak nie zostawia żadnego aromatu. Występuje on w formie białych granulek, całkowicie bezpiecznych dla Twojego pupila, a jego ogromną zaletą jest fakt, że nadaje się również dla kotów długowłosych, ponieważ nie przykleja się do sierści.

Kiedy warto sięgnąć po zbrylające żwirki dla kota?

Bardzo praktycznym rozwiązaniem problemów z zanieczyszczoną kuwetą jest inwestycja w żwirki zbrylające, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach domowych. Żwirki zbrylające dla kota, jak na przykład bentonitowe, to produkty, które posiadają duży zakres wchłaniania wilgoci i pod jej wpływem formują się w większe grudki, wchłaniające zapachy moczu. Dzięki temu możesz szybko i łatwo usunąć zanieczyszczony żwirek i uporządkować kocią kuwetę przy pomocy tradycyjnej łopatki i pozostałych akcesoriów do kuwet, dostępnych w naszym sklepie internetowym AquaelZoo. Jeśli więc zależy Ci na praktycznych i prostych rozwiązaniach, wybierz żwirek dla kota zbrylający, dzięki któremu utrzymasz optymalny porządek w miejscu codziennej toalety Twojego kociego przyjaciela. Zadbaj nie tylko o odpowiedni poziom komfortu futrzastego pupila, ale również o neutralizację nieprzyjemnych aromatów, które unoszą się po całym mieszkaniu, jeśli kuweta jest zanieczyszczona i nie posiada odpowiedniego żwiru, minimalizującego przykre aromaty.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 15 - 140
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com