• COMFY ŻWIR BENTA COMPACT LAWENDA 2X10L
COMFY ŻWIR BENTA COMPACT LAWENDA 2X10L
  • -15,00 zł
  • Pakiet
-15,00 zł

ŻWIREK BENTONITOWY COMFY BENTA COMPACT LAWENDA 2X10L

64,98 zł
79,98 zł

Zamiast 79,98 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Ten pakiet zawiera

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Żwirek dla kotów Comfy Benta Compact wykonano z wysokiej jakości, wyselekcjonowanego bentonitu. Tak jak wszystkie inne żwirki bentonitowe w naszej ofercie, również ten produkt ma wyjątkowe właściwości chłonne i absorbujące. Najważniejsza jest jego struktura, która sprawia, że kotki chętnie korzystają z kuwety. Stymuluje u nich bowiem naturalny instynkt zakopywania. Jak wykazały testy, jedno opakowanie żwirku bentonitowego o pojemności 10 litrów będzie w stanie związać aż 50 litrów płynu. To oznacza, że jest on bardzo wydajny, a podmiana całości żwirku w kuwecie będzie rzadko konieczna. Produkt nie zmienia swojej struktury i nie pyli się. Jest też w 100% bezpieczny dla kotów. Można go w prosty sposób usunąć przy pomocy łopatki, szczególnie bryłki, które należy podmieniać na nowy żwirek jak najczęściej.

Żwirek o zapachu lawendowym – jakie ma cechy?

Żwirek bentonitowy Comfy Benta Compact Lawenda ma bardzo przyjemny, zachęcający i uspokajający zapach lawendowy. Przede wszystkim nie rozpada się na łopatce podczas podmiany. Doskonale się zbryla i świetnie chłonie wilgoć. Nie powoduje alergii, jest naturalny i nietoksyczny, co za tym idzie, może być stosowany w kuwetach wszystkich kotów, bez względu na ich wiek. To bardzo wydajny produkt, który nie przykleja się do sierści, pozostaje bezpyłowy i pochłania zapachy. Co ważne, neutralizuje również bakterie i grzyby. W tej ofercie znalazły się dwa opakowania po 10 litrów każde. Możesz więc zaopatrzyć się w żwirek na długi czas.

Zastosowanie i przechowywanie żwirku

Stosowanie żwirku jest bardzo proste, w pierwszej kolejności po zakupie, usuń z kuwety pozostałości poprzedniego podłoża. Następnie nasyp żwirek do wysokości około 5 centymetrów i udostępnij kuwetę kotu. Na bieżąco usuwaj zbrylone ekskrementy, dzięki czemu kocia toaleta pozostanie czysta i świeża. Ubytki po usunięciu uzupełniaj regularnie. Zużyty żwirek możesz bez problemu wrzucić do pojemnika na odpady. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego produktu, zachęcamy do kontaktu.