• COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT BABY POWDER 5L
  • COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT BABY POWDER 5L
COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT BABY POWDER 5L

COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT BABY POWDER 5L

000000000000259208
21,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY ŻWIR BENTA NEW COMPACT BABY POWDER 5L

Benta Compact– 100% naturalny żwirek bentonitowy

Naturalny i nietoksyczny żwirek dla kotów Benta Compact powstał z bentonitu, bezpiecznej dla zwierząt skały osadowej, która nie powoduje alergii. Jest wyjątkowo chłonny, wydajny i świetnie niweluje zapachy. Neutralizuje także powstawanie bakterii i grzybów. Ma doskonałe właściwości zbrylające, nie rozpada się na łopatce i umożliwia przesianie nieczystości, co bardzo ułatwia sprzątanie. Poza tym praktycznie nie pyli i nie przykleja się do sierści. Jest dostępny w estetycznych papierowych opakowaniach i oferowany w dwóch wielkościach i wariantach zapachowych – Benta Compact lawenda (10l) i Benta Compact baby powder (5l). Został wyprodukowany w UE.

Świetny wybór dla kota i jego opiekuna

Optymalna wielkość granulek Benta Compact (0,5-2,5 mm) warunkuje szereg właściwości użytkowych produktu. Kluczową z nich jest wysoka zdolność absorpcji, która sprawia, że jedno opakowanie żwirku pochłania aż 20 l cieczy. Rozmiar granulek zapewnia też niski poziom pylenia, dzięki czemu można bez problemu utrzymać porządek wokół kociej toalety. Starannie opracowana konsystencja żwirku stymuluje instynkt zakopywania i zachęca koty do korzystania z kuwety.

Cechy produktu

Doskonale się zbryla – właściwości zbrylające Benta Standard sprawiają, że usuwanie nieczystości z kociej toalety jest bardzo szybkie i proste.

Jest chłonny i wydajny – doskonałe zdolności sorpcyjne żwirku wpływają na jego wyjątkową wydajność.

Neutralizuje bakterie i grzyby – dzięki unikalnej formule Benta Standard skutecznie hamuje powstawanie bakterii i grzybów.

Pochłania zapachy – koty mają wyostrzony węch, dlatego ważne jest, aby żwirek był skuteczny w usuwaniu nieprzyjemnych woni. Dzięki temu, że Benta chłonie zapachy, kocia toaleta pozostanie świeża na dłużej.

Nie pyli i nie przyczepia się do sierści – żwirek nie pyli i nie przyczepia się do sierści kota, dlatego utrzymanie czystości w domu i wokół kuwety będzie dużo łatwiejsze.

Rodzina żwirków Benta powstała z miłości do naszych kotów

W ofercie dostępne są w dwóch wielkościach i wariantach zapachowych:

Benta Compact baby powder 5L

Benta Compact lawenda 10L