• COMFY SZELKI JAKE CZAR XL 25X50-95CM
COMFY SZELKI JAKE CZAR XL 25X50-95CM

COMFY SZELKI JAKE XL 50-95 x 2,5 cm CZARNE

000000000000238226
25,99 zł

Szelki Comfy Jake to trwałe, regulowane szelki wykonane z szerokiej, mocnej, jednokolorowej taśmy.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

SZELKI COMFY JAKE, CZARNE, XL DŁUGOŚĆ 50-95CM, SZEROKOŚĆ 2,5CM

W celu zapewnienia psu komfortu i bezpieczeństwa podczas spacerów niezbędne jest zapewnienie my starannie dopasowanej obroży lub szelek.
Szelki Comfy Jake – trwałe, regulowane szelki wykonane z szerokiej, mocnej, jednokolorowej taśmy. Dokładnie obejmują korpus zwierzęcia ułatwiając prowadzenie go na smyczy.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Linia spacerowa Comfy to szereg modnych smyczy, obroży i szelek wykonanych z różnych materiałów - skóry naturalnej lub ekologicznej, a także wysoce odpornych plecionych materiałów. Posiadają różne długości, a niektóre modele możliwość regulacji.
Udogodnienia takie jak solidne metalowe karabinczyki i przelotki oraz wygodne uchwyty sprawiają, że spacer staje się przyjemnością i dla czworonoga, i dla właściciela. W tej grupie produktów znajdziesz także transportery i torby. Ponadto oferta Aquael Zoo marki Comfy zawiera także legowiska, szczotki, grzebienie i cążki oraz zabawki dla kotów i psów.

Wymiary

Długość szelek Comfy Jake można szybko i łatwo regulować w szerokim zakresie 50-95 cm przy pomocy przesuwanej klamerki. Ich szerokość wynosi 2,5 cm, co sprawia, że nie bedą się boleśnie wrzynać w skórę zwierzaka.

Zastosowanie

Polecane zwłaszcza dla psów młodych będących w trakcie nauki chodzenia na smyczy oraz – zamiast obroży – dla psów ras długowłosych (nie niszczą okrywy włosowej na szyi). Polecane do stosowanie ze smyczami linii Jake.

Przesyłka z szelkami pojawi się na Twoim progu już w 48 godzin od momentu zamówienia. Zapewniamy pewność i bezpieczeństwo dzięki przesyłce kurierskiej. Wytrzymały materiał to gwarancja jakości szelek na lata.