• COMFY APPETIT MEAT BLISS KRÓLIK 100G
COMFY APPETIT MEAT BLISS KRÓLIK 100G

COMFY APPETIT MEAT BLISS KRÓLIK 100G

000000000000245546
16,99 zł

MEAT BLISS – 100% naturalne przyszsmaki wykonane z najwyższej jakości suszonych mięs.Przysmaki przeznaczone dla psów dorosłych powyżej 1 roku.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Comfy Appetit Meat Bliss Królik to produkt przeznaczony dla wszystkich czworonogów, które cenią sobie smak mięsa tego pochodzenia. Przysmak został stworzony z najwyższej jakości mięsa, dobrze wysuszonego, dzięki czemu utrzymuje ono swoją świeżość przez długi czas. Polecamy ten wybór wszystkim właścicielom piesków małych i dużych, bez względu na ich stan rozwoju. Pokarm jest stosunkowo miękki, więc poradzą sobie z nim nawet małe rasy. Chcemy podkreślić, że jest to produkt, który można stosować jako nagrodę za dobrze wykonane polecenie. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś obdarował psa jednym paskiem bez najmniejszego powodu. Opakowanie wystarczy na długo.

Najwyższa jakość produktu – wyrób polski

Naturalne przysmaki od marki Comfy to zawsze najwyższa jakość wykonania. Produkt powstał w Polsce z mięsa królików. Możesz liczyć na pełne bezpieczeństwo karmy, bo w składzie brak jakichkolwiek negatywnie wpływających na organizm zwierzaka dodatków czy sztucznych polepszaczy smaku, nie ma także barwników i konserwantów. To produkt jednobiałkowy, a więc doskonały dla psów alergików. Oczywiście nie może zastąpić pełnoporcjowej karmy, która powinna stanowić podstawowe żywienie psa. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że Comfy Appetit Meat Bliss Królik to nie jedyny produkt tej marki w naszym sklepie. Sprawdź pozostałe przysmaki naturalne, jakie przygotowaliśmy.

Prosty skład i łatwe przechowywanie przysmaku Meat Bliss z królikiem

W składzie Comfy Appetit Meat Bliss Królik nie znajdziesz nic oprócz mięsa królika. Co ważne, 100 gramów zostało stworzone z około 500 gramów świeżego mięsa.Zawartość białka w jednym pasku jest więc bardzo wysoka. Przysmak możesz w prosty sposób porcjować, a szczelne zamknięcie wielokrotnego użytku sprawi, że paski pozostaną pyszne przez długi czas. Zachęcamy do wyboru tego smaku lub sprawdzenia pozostałych w naszej ofercie. Jeśli jesteś zdecydowany, złóż zamówienie. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.