• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MINI PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MINI PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MINI PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MINI PLUS
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MINI PLUS

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MINI PLUS

000000000000101786
69,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Filtr wewnętrzny Fan Mini Plus marki Aquael skutecznie oczyszcza i napowietrza wodę w akwarium, ponadto umożliwia płynną regulację kierunku wylotu wody.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Prezentowany na tej podstronie filtr wewnętrzny Aquael Fan Mini Plus charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i rewelacyjną wydajnością. Do jego produkcji zastosowano nowoczesne tworzywo sztuczne, które w żadnym stopniu nie emituje do wody zanieczyszczeń oraz niebezpiecznych związków chemicznych, dzięki czemu pozostaje całkowicie neutralny dla zwierząt akwarystycznych. Doskonałe spasowanie poszczególnych elementów składowych całkowicie niweluje ryzyko powstawania charakterystycznych głośnych wibracji, a nowoczesny silnik o podwyższonej wydajności jest nastawiony na wieloletnie działanie przy pełnym obciążeniu. Za sprawą zastosowania elementów mechanicznych o zmniejszonym tarciu cały silnik podczas pracy generuje niewiele ciepła, a przy tym także pobiera niewiele energii, bowiem jedynie 4,2 W. Oznacza to, iż jest bardzo tani w użytkowaniu, co z pewnością docenią akwaryści, którzy oczekują niskiego kosztu utrzymania swoich akwariów.

Filtr wewnętrzny Aquael Fan Mini Plus – specyfikacja techniczna i jakość wykonania

Filtr jest przeznaczony do filtrowania i napowietrzania wody akwariowej w sposób efektywny i wydajny. We wnętrzu znajduje się specjalnie dobrana gąbka o wysokiej sprężystości umieszczona na trzpieniu z perforacjami, która zachowuje swoją efektywność w trakcie pracy, jest w pełni odporna na zapychanie nawet największymi zanieczyszczeniami i podlega precyzyjnej regulacji. Jako producent z wieloletnim stażem zadbaliśmy także o komfort użytkowania poprzez zastosowanie funkcji płynnej i bezstopniowej regulacji kierunku wody oraz o dokładne wyciszenie. Dzięki temu oferowany filtr wewnętrzny Aquael Fan Mini Plus można zamontować także w przypadku akwariów umieszczonych w sypialniach lub pokojach dziecięcych.

Poznaj jakość filtra Aquael Fan Mini Plus

Filtr jest dedykowany do akwariów o pojemności od 30 do nawet 60 litrów i zapewnia wydajność pracy na poziomie 260 l/h, co czyni go optymalnym wyborem do większości domowych zastosowań. Woda szybko odzyskuje naturalną klarowność i przejrzystość, a wraz z każdym dniem usuwane są z niej standardowe zanieczyszczenia organiczne i nie tylko. Dzięki temu woda jest optymalnie napowietrzona i oczyszczona, a żyjące w niej zwierzęta mają znacznie lepsze warunki do rozrodu i bytowania. Warto także wiedzieć, że filtr jest bardzo prosty w instalacji. Można sobie poradzić z jego montażem już w kilka-kilkanaście minut i umieścić go w dość niewidocznym miejscu, głównie za sprawą jego niewielkich wymiarów zewnętrznych, które wynoszą 44 x 53 x 197 mm.

Firmie Aquael warto zaufać!

Zapraszamy do zakupu oferowanego na tej podstronie filtra Aquael Fan Mini Plus, który cechuje się ponadprzeciętną jakością wykonania i wysoką trwałością, a przy tym także korzystną ceną zakupu. Urządzenie jest dedykowane do długiej i intensywnej pracy, dlatego też jest bezawaryjne i przeznaczone do wieloletniego użytkowania w warunkach domowych i hodowlanych. Zachęcamy do zakupu już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Parametry

Filtr do akwarium Aquael Fan Mini Plus to urządzenie o mocy 4,2 W, działające z wydajnością 260 l/h. Przystosowany jest do akwarium o pojemności od 30 do 60 l.

Zastosowanie

Filtr w akwarium to niezbędny element dbający o jakość wody i gwarantujący jej optymalne właściwości dla żyjących w niej zwierząt i roślin. Dzięki niemu woda będzie czysta i odpowiednio napowietrzona. 

Długotrwała wydajność i łatwość montażu to główne atuty tego filtra wewnętrznego. Możesz go zainstalować w swoim akwarium już w 48 godzin od wysłania zamówienia. Przesyłka dotrze do Ciebie bezpiecznie - kurierem.

Regulację kierunku wylotu wody można prowadzić w zakresie 75°

Nazwa ProduktuFAN Mikro PlusFAN Mini PlusFAN 1 PlusFAN 2 PlusFAN 3 Plus
Zużycie energii [W] 4 4,2 4,7 5,2 12
Maksymalna Wydajność Filtra [l/h] 250 260 320 450 700
Rekomendowana 
pojemność akwarium [l]
<30 30 - 60 60 - 100 100 - 150 150 - 250
Wymiary filtra [mm] 47x67x97 44x53x151 55x66x197 66x77x255 82x94x276

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.