- Nowy
Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'
Uwaga! Wybrałeś produkty ze sklepu Co teraz chcesz zrobić?
Wkład gąbkowy do filtra AQUAEL Multikani 1000 to oryginalny materiał filtracyjny przeznaczony do skutecznego oczyszczania wody w akwarium. Gąbka o gęstości 20 PPI i grubości 40 mm odpowiada za filtrację mechaniczną, zatrzymując zanieczyszczenia oraz drobne cząstki unoszące się w wodzie.
Jednocześnie porowata struktura wkładu stanowi doskonałe środowisko dla rozwoju pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych, które odpowiadają za biologiczne oczyszczanie wody. Dzięki temu wkład wspiera utrzymanie stabilnej równowagi biologicznej w akwarium.
Gąbka filtracyjna o strukturze 20 PPI (porów na cal) zapewnia optymalny przepływ wody i efektywne zatrzymywanie zanieczyszczeń, takich jak:
resztki pokarmu
odchody ryb
fragmenty roślin
drobne cząstki organiczne
Dzięki grubości 40 mm wkład oferuje większą powierzchnię filtracyjną, co przekłada się na lepszą skuteczność oczyszczania wody.
✔ przeznaczony do filtra AQUAEL Multikani 1000
✔ gęstość 20 PPI – optymalna filtracja mechaniczna
✔ grubość 40 mm – większa powierzchnia filtracyjna
✔ wspiera rozwój bakterii filtracyjnych
✔ poprawia klarowność i jakość wody
✔ trwały i łatwy w czyszczeniu
✔ oryginalna część zamienna do filtra Multikani
Woda przepływając przez filtr AQUAEL Multikani 1000 przechodzi przez gąbkę filtracyjną, która zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne. Jednocześnie w jej porowatej strukturze rozwijają się bakterie odpowiedzialne za rozkład szkodliwych substancji, takich jak amoniak i azotyny.
Dzięki temu wkład gąbkowy pomaga utrzymać:
czystą i przejrzystą wodę
stabilne parametry biologiczne
zdrowe środowisko dla ryb i roślin
Produkt: wkład gąbkowy do filtra
Przeznaczenie: filtr AQUAEL Multikani 1000
Gęstość: 20 PPI
Grubość: 40 mm
Rodzaj filtracji: mechaniczna / biologiczna
Wkład gąbkowy należy regularnie czyścić w wodzie z akwarium podczas konserwacji filtra. W przypadku znacznego zużycia lub utraty sprężystości zaleca się jego wymianę, aby zapewnić prawidłowe działanie systemu filtracji.
Produkt zawiera drobne lub ruchome elementy mogące stanowić zagrożenie.
AQUAEL sp. z o.o. ul. Krasnowolska 50; 02-849 Warszawa; tel: +48 22 644 76 16; e-mail: aquael@aquael.pl