• DESZCZOWNIA AKWARIOWA AQUAEL FAN
DESZCZOWNIA AKWARIOWA AQUAEL FAN

DESZCZOWNIA AKWARIOWA AQUAEL FAN

000000000000100500
25,99 zł

FAN - Deszczownia akwariowa przeznaczona do rozprowadzania wody wydostającej się z wylotu filtra.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Deszczownia akwariowa FAN marki Aquael to doskonała propozycja dla każdego akwarysty, zarówno doświadczonego, jak i pasjonata zbiorników wodnych, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z hodowlą ryb i roślin akwariowych. Jest to urządzenie traktowane jako jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego zbiornika, który łączy w sobie wiele zalet. Model ten został wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymały, trwały i odporny na uszkodzenia, a specjalnie opracowana konstrukcja zapewnia solidny montaż oraz niezawodną pracę. Zastosowanie oferowanej deszczownicy pozwala z łatwością zachować odpowiednie warunki w każdym akwarium, które będą właściwe dla bytujących w nim organizmów żywych.

Budowa deszczownicy akwariowej FAN marki Aquael

Deszczownia akwariowa FAN firmy Aquael ma postać plastikowej rurki z nawierconymi na całej długości otworami w jednej linii. Jeden element jest zaślepiony, natomiast do drugiego podłączony jest wąż, za pomocą którego woda z filtra wraca do akwarium. Z deszczownicy, poprzez nawiercone dziurki, wydostaje się woda w postaci kilkunastu równolegle ułożonych strużek.

Prawidłowy montaż deszczownicy

Deszczownica przeznaczona jest do montażu w poziomie, najczęściej do tylnej szyby akwarium, tuż nad powierzchnią wody przy wykorzystaniu mocnych przyssawek. Kąt ustawienia wylotów jest ruchomy, dzięki czemu można zdecydować się na skierowanie strużek opadających prostopadle do lustra wody z większej wysokości lub pod mniejszym łukiem co przełoży się na słabszą siłę strumienia i dynamikę wzbudzanej cyrkulacji w zbiorniku. Ponadto deszczownicę można także zamontować tuż pod powierzchnią wody i skierować otwory wypływowe w dowolnym kierunku, co łączy się z likwidacją szumu podczas pracy urządzenia. Model jest kompatybilny z filtrami FAN, UNIFILTER, UNIFILTER POWER i TURBO 500 oraz z pompami cyrkulacyjnymi CIRCULATOR 500.

Poznaj najważniejsze zalety deszczownicy akwariowej FAN firmy Aquael

  • wysokiej jakości wykonanie,
  • niezawodność pracy,
  • zapobieganie powstawaniu kożucha bakteryjnego w zbiorniku,
  • silne natlenianie wody,
  • deszczownica ułatwia wymianę gazową,
  • łatwy i szybki montaż,
  • ograniczenie gwałtownej cyrkulacji wody spowodowanej przez nadmiarowy system filtracji stosowany w akwarium.