• AQUAEL SZYBA SEPARUJĄCA Z WYCIĘCIEM SHRIMP SMART 20 BIAŁY
AQUAEL SZYBA SEPARUJĄCA Z WYCIĘCIEM SHRIMP SMART 20 BIAŁY

AQUAEL SZYBA SEPARUJĄCA Z WYCIĘCIEM SHRIMP SMART 20 BIAŁY

000000000000113810
32,99 zł

AQUAEL SZYBA SEPARUJĄCA Z WYCIĘCIEM SHRIMP SMART 20 BIAŁY

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Oferowana na tej podstronie szyba separująca z wycięciem Shrimp Smart 20 firmy Aquael to niezwykle praktyczne akcesorium dla każdego akwarysty hodującego krewetki bądź nieduże gatunki ryb. Jest to idealny element uzupełniający krewetkarium pozwalający stworzyć niewielkie akwarium słodkowodne. Dzięki niemu komplet będzie prezentował się bardzo elegancko i estetycznie, a także stanie się znacznie praktyczniejsze i bezpieczniejsze dla hodowanych zwierząt. Zapraszamy już dziś do zakupu i złożenia zamówienia. Gwarantujemy szybką realizację i bezpieczny system płatności. W razie dodatkowych pytań chętnie na nie odpowiemy i tym samym rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Szyba separująca z wycięciem Shrimp Smart – dlaczego warto ją zastosować?

Prezentowana szyba separująca z wycięciem Shrimp Smart 20 firmy Aquael, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie odseparować organizmy żyjące w zbiorniku od świata zewnętrznego. Jest to element nakrywowy zwiększający funkcjonalność i praktyczność każdego krewetkarium, z którym jest kompatybilny. Przede wszystkim ogranicza parowanie wody w akwarium, co jednocześnie wiąże się z możliwością łatwiejszego zachowania odpowiednich warunków dla bytujących w zbiorniku organizmów żywych, a także minimalizuje ryzyko ucieczki zwierząt z akwarium. 

Model ten znakomicie pasuje do kostek o podstawie 25x25 cm i jest wyposażony w 3 mocowania do bocznych ścianek zbiornika. Sam montaż szyby jest bardzo łatwy i szybki, a także nie wymaga zastosowania dodatkowych narzędzi. Wycięcie zastosowane w oferowanej szybie separującej jest przeznaczone na filtr kaskadowy VERSAMAX MINI (FZN-mini) czy inne urządzenie umieszczone z tyłu lub z boku, w zależności od ułożenia elementu po montażu. Model ma grubość 4 mm i jest dostępny w białym kolorze, który jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza.