• COMFY KUWETA CLEO MEDIUM RÓŻ
COMFY KUWETA CLEO MEDIUM RÓŻ

KUWETA OTWARTA CLEO MEDIUM RÓŻ

000000000000253479
29,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Nowoczesna kuweta w modnym, pastelowym kolorze.

Wymiary: 45x36x15,5 cm

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Właśnie kompletujesz wyposażenie dla małego kotka, który niedługo stanie się nowym członkiem Waszej rodziny? W takim razie nie zapomnij o tak istotnym elemencie kociej wyprawki, jakim jest kuweta. Nie wszystkie małe tygryski mają możliwość swobodnego wyjścia na zewnątrz, zwłaszcza jeśli ich właściciele mieszkają w bloku lub w domu bez ogrodu. A w takich wypadkach wygodna kocia toaleta staje się elementem absolutnie niezbędnym. Mnóstwo praktycznych modeli znajdziesz także w naszym sklepie internetowym AquaelZoo. W tej kategorii dostępne są zamykane oraz otwarte wersje w najróżniejszych kolorach i designach, a wśród nich również kuweta otwarta Cleo Medium w kolorze różowym. Z uwagi na swoją barwę i ciekawy, nawiązujący do łódki kształt prezentowany model wpisze się między innymi w potrzeby żeńskiej części naszej klienteli, ale nie tylko. Jeśli jednak interesuje Cię  kuweta otwarta Cleo Medium w innej tonacji, polecamy również identyczny model w kolorze miętowym lub niebieskim.

Kuweta otwarta Cleo Medium, różowa, cechująca się wieloma istotnymi cechami

Kuweta otwarta Cleo Medium, różowa, odznacza się wieloma istotnymi zaletami. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jej budowa. Jak widać, część przednia jest niższa od tylnej, co stanowi celowe rozwiązanie. Niższy przód umożliwia swobodne wejście do tej małej toalety zarówno nieco większym, jak też małym kociakom. Można zadać pytanie, z jakiej racji tylna część jest wyższa, skoro mogłaby zrównywać się z przednią. To również ma swoje uzasadnienie. Właściwa wysokość, a w tym wypadku 15,5 centymetra, służy temu, aby żwirek i zanieczyszczenia nie wydostawały się poza kuwetę. Ponadto dzięki temu  kuweta otwarta Cleo Medium, różowa, może zostać wypełniona żwirkiem do właściwej wysokości, czyli przynajmniej do wysokości równej pięć centymetrów. Ochronę przed ewentualnym wydostawaniem się sypkiego podłoża z pojemnika gwarantuje też zaokrąglony ku wnętrzu brzeg. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że raczej nie przytrafią Ci się dodatkowe obowiązki w postaci porządkowania podłogi.

Łatwa do sprzątania i wykonana z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa

Kuweta otwarta Cleo Medium, różowa, okaże się znakomitym wyborem także z tego względu, że jako nie zamknięta, pozwoli Twojemu futrzanemu pupilowi obserwować otoczenie. Do jej wykonania wykorzystano wysokojakościowe tworzywo, dzięki czemu odznacza się trwałością, a zarazem jest lekka. Ponadto zalicza się do bezpiecznych dla człowieka, dlatego kontakt z nią mogą mieć nawet dzieci. Mierząca 45 centymetrów długości i 36 centymetrów szerokości,  kuweta otwarta Cleo Medium, różowa, jest złożona z dwóch części, które nie są do siebie przytwierdzone na stałe. Dlatego podczas robienia porządków górną można po prostu zdjąć, a tym samym proces wyrzucania nieczystości i doprowadzania kociej toalety do idealnego stanu przebiega o wiele szybciej i sprawniej. Polecamy również najróżniejsze zabawki, drapaki oraz miski stworzone specjalnie z myślą o naszych małych przyjaciołach.

COMFY KUWETA CLEO MEDIUM RÓŻ

Kuweta dostepna jest w trzech modnych, pastelowych kolorach.

Przód kuwety jest lekko obniżony, dzięki czemu nawet małe kotki z łatwością do niej wejdą. Tylna część jest podwyższona, a ramka na całej długości zaokrąglona do wewnątrz w celu zapobiegania wydostawaniu się nieczystości oraz żwirku poza kuwetę.

Dzięki zdejmowanej ramce, czyszczenie kuwety jest bardzo proste. Wykonana jest z lekkiego, trwałego plastiku bezpiecznego dla zwierząt i ludzi. Kompatybilna ze wszystkimi żwirkami dostępnymi na rynku.

Wymiary: długość 45 cm, szerokość 36 cm, wysokość 15,5 cm.