• COMFY KUWETA CLEO MEDIUM NIEBIESKA
COMFY KUWETA CLEO MEDIUM NIEBIESKA

KUWETA OTWARTA CLEO MEDIUM NIEBIESKA

000000000000253480
29,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Nowoczesna kuweta w modnym, pastelowym kolorze.

Wymiary: 45x36x15,5 cm

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Identycznie jak wszystkie inne zwierzęta także koty mają swoje wymagania. Maleńkie i większe mruczaki potrzebują jednak nie tylko odpowiadającego ich potrzebom pożywienia i swojego własnego miejsca, w którym będą mogły swobodnie się bawić, ostrzyć pazurki, przytulnie pospać i czuć się w pełni bezpieczne. Niezwykle istotne staje się także uzupełnienie owego przeznaczonego wyłącznie dla nich kąciku w niezbędne akcesoria, do których zalicza się także kuweta. Również w naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo praktycznych wersji, które spełnią oczekiwania Twoje oraz Twojego pupila. Do ich grona zalicza się między innymi także kuweta otwarta Cleo Medium w kolorze niebieskim. Ten ładnie prezentujący się model otrzymał dwa różne odcienie barwy niebieskiej, dlatego polecamy go przede wszystkim klientom, którzy chcą, aby siedzisko ich futrzanego przyjaciela zyskało nieco mocniejszych tonacji. Model jest dostępny również w dwóch innych kolorach, dlatego wybór właściwej kuwety otwartej Cleo Medium raczej nie okaże się skomplikowanym zadaniem.

Poznaj istotne atuty, jakimi cechuje się niebieska kuweta otwarta Cleo Medium!

Jakie jeszcze zalety posiada kuweta otwarta Cleo Medium? O wiele więcej, niż może się wydawać. Ten wykonany z dobrej jakości materiałów model dedykujemy zarówno większym, jak też małym kotkom. Możliwość korzystania z produktu przez koty o różnej wielkości staje się możliwa z tego względu, że przednia część została obniżona, dlatego wejście do kuwety, jak też wyjście z niej nie okaże się problematyczne nawet w przypadku najmniejszego kociaka. Nieco inaczej sprawa ma się z tylną częścią, jako że ta w przeciwieństwie do przedniej, jest wyższa. Takie rozwiązanie nie jest jednak przypadkowe, lecz całkowicie uzasadnione. Owa podwyższona część wraz z zaokrąglonym brzegiem, jaki otrzymała kuweta otwarta Cleo Medium, ma na celu zapobieganie ewentualnemu wysypywaniu się żwirku oraz nieczystości na zewnątrz. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że co jakiś czas podłoga wokół będzie zanieczyszczona. To z kolei nie przysporzy nam dodatkowego obowiązku w postaci konieczności jej sprzątania, co do najmilszych czynności raczej nie należy.

Kuweta otwarta Cleo Medium - bezpieczna nawet dla dzieci

A skoro o sprzątaniu mowa, warto wspomnieć, że samo czyszczenie prezentowanego modelu jest niezwykle proste. A to dlatego, że górną część można bezproblemowo i błyskawicznie zdjąć. Zdjętą ramkę po prostu odkładamy na bok i tym samym nie stanowi ona żadnej przeszkody nawet w dotarciu do trudno dostępnych miejsc produktu. Kuweta otwarta Cleo Medium, niebieska, mierzy 45 centymetrów długości, 36 szerokości i 15,5 centymetra długości. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na wysokość, która otrzymała parametry odpowiadające temu, aby do produktu można było wsypać właściwą ilość żwirku. Kuweta otwarta Cleo Medium, niebieska została wykonana z wytrzymałego plastikowego materiału, który wyróżnia się lekkością, a jednocześnie jest całkowicie bezpieczny dla człowieka, dlatego może znajdować się także w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci.

Wymiary: długość 45 cm, szerokość 36 cm, wysokość 15,5 cm.