• COMFY COSMOS MEDIUM DECOLINE CZARNY
COMFY COSMOS MEDIUM DECOLINE CZARNY
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY COSMOS MEDIUM DECOLINE CZARNY

000000000000111593
164,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Transporter dla zwierząt. Wymiary 58,5x38x38,5. Kolor czarny z ozdobnymi ornamentami. 

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Dbasz o swojego czworonoga i chcesz, aby był bezpieczny również podczas podróży samochodem czy innym środkiem lokomocji? Wybierz COMFY COSMOS MEDIUM DECO LINE Czarny, czyli wielofunkcyjny transporter do przewozu zwierząt. Model medium proponowany w naszej ofercie jest przeznaczony dla zwierząt o masie ciała do 10 kilogramów. Staranne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz praktyczne dodatkowe akcesoria pozwalają używać transportera w różnych okolicznościach. Wykorzystasz go zarówno do noszenia w dłoni, jak też na pasku założonym na ramię czy ciągnąc na smyczy, jeśli doczepisz specjalne kółka. Odpowiednio wentylowany transporter zapewni Twojemu pupilowi komfortowe warunki przebywania wewnątrz.

Polska jakość i włoski patent na funkcjonalność!

COMFY COSMOS MEDIUM DECO LINE Czarny jest nie tylko bezpieczny i perfekcyjnie wykonany, ale i bardzo funkcjonalny. Do transportera możesz dokupić zestaw kółek, długi pasek albo smycz, które umożliwią Ci łatwiejsze przewożenie psa lub kota po płaskiej powierzchni. Wymiary transportera to: długość 58,5 centymetrów, szerokość 38 centymetrów i wysokość 38,5 centymetrów. Czarna podstawa i biała nadstawka z atrakcyjnym, delikatnym wzorem florystycznym tworzą stylową całość. Ten transporter nie tylko jest bardzo praktyczny, ale i atrakcyjnie wygląda. Zatrzaskowe klamry boczne oraz mocujące kratki w drzwiczkach i na dachu transportera zapewniają bezpieczne przewożenie zwierząt, nie pozwalając na ucieczkę ze środka. Ażurowe drzwi do transportera są zamykane na specjalny zatrzask.

Bezpieczna i spokojna podróż w transporterze COMFY COSMOS

W górnej części transportera znajdziesz niewielki, zamykany schowek na smakołyki, które możesz podawać pupilowi w trakcie podróży. To świetny sposób na uspokojenie go i sprawienie mu przyjemności, zwłaszcza, gdy opuszcza swój dom bardzo rzadko i nie jest przyzwyczajony do obcych miejsc. Aby ułatwić mu przystosowanie do nowych warunków, możesz także użyć specjalnych preparatów behawioralnych redukujących stres, którymi spryskuje się wnętrze klatek do transportu. Zapach bazujący na naturalnych feromonach zwierząt, uspokaja je i relaksuje. 

Nosząc transporter w dłoni, wykorzystasz uchwyt na jego górnej części. Jeśli natomiast chcesz przewieźć zwierzę w samochodzie, wystarczy, że zapniesz pasy bezpieczeństwa w specjalnych zaczepach transportera i utrzymają go stabilnie na siedzeniu, niczym dodatkowego pasażera. Twój pupil cały czas może kontrolować to, co dzieje się na zewnątrz, bo transporter COMFY COSMOS ma ażurowe ścianki boczne i drzwiczki z drucianej kratki. Transporter COMFY COSMOS MEDIUM DECO LINE Czarny możesz używać zarówno podczas dalekich podróży, jak i krótkich wyjazdów z wizytą do weterynarza.

W ofercie naszego sklepu internetowego AQUAELZOO znajdziesz również modele COMFY COSMOS w innych kolorach. Polski producent oferuje także mniejsze modele w wersji S przeznaczone do transportu zwierząt o maksymalnej masie ciała do 8 kilogramów. Na krótkie i długie wyjazdy polecamy też maty samochodowe, miski podróżne czy różnego rodzaju torby do noszenia zwierząt.

Instruktaż składania: