• COMFY KLATKA ASTRO 2 FUN 57 x 30 x 39 cm
COMFY KLATKA ASTRO 2 FUN 57 x 30 x 39 cm
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY KLATKA ASTRO 2 FUN 57 x 30 x 39 cm

000000000000109623
199,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Astro 2 Fun to w pełni wyposażona, wielofunkcyjna klatka dla małych gryzoni. Stanie się dla nich przytulnym mieszkaniem oraz ciekawym miejscem zabaw.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Potrzebujesz kompleksowo wyposażonej i wielofunkcyjnej klatki dla niedużych gryzoni? Astro 2 Fun od cenionej marki Comfy to produkt właśnie dla Ciebie. Pomimo stosunkowo niedużych rozmiarów i klasycznej budowy, produkt ten jest polecany z powodu możliwości, które daje hodowcom i ich pupilom. Ten model chwalą sobie zwłaszcza osoby rozpoczynające swoją przygodę z fascynującymi zwierzętami, jakimi są gryzonie. 

Astro 2 Fun od Comfy wykonana została w klasyczny sposób - kwadratową kuwetę stworzono z twardego i odpornego plastiku, górę zaś z wytrzymałych i dobrze zabezpieczonych metalowych drutów. Zaletą kuwety są wysokie ścianki zaprojektowane w taki sposób, żeby zwierzęta mogły się zakopywać w dużej ilości ściółki. Jednocześnie nie wypada ona na podłogę podczas ich aktywności. Klasyczna góra z drutu daje zwierzętom odpowiednią wentylację. Możemy je też dzięki niej obserwować bez żadnych ograniczeń. Sama estetyka klatki sprawia, że śmiało możesz ją postawić w pokoju na widocznym miejscu, gdzie będzie tworzyła bardzo oryginalną ozdobę. Stanie się też szybko atrakcją zarówno dla domowników, jak i dla gości.  

Co warto wiedzieć o klatce Astro 2 Fun od Comfy?

Klatka Astro 2 Fun o wymiarach 57x30x39 cm daje dość dużo miejsca do tego, by hodować w niej np. myszy lub chomika. Zwłaszcza początkujący amatorzy gryzoni mogą być tutaj w pełni zadowoleni - w skład zestawu oprócz klatki wchodzą też niezbędne akcesoria ze sztucznych tworzyw. Ich zaletą jest łatwość w czyszczeniu i dezynfekcji. Bogate wyposażenie tworzą kołowrotek, miska, domek, podest, drabinka i tunel. Dzięki tak dużej ilości elementów w środku zwierzęta będą miały dość urozmaicone życie i możliwość zabawy.

W przypadku szczególnych wymagań możesz zakupić dodatkowe akcesoria w naszym sklepie. Zwróć też uwagę na duży wybór innych klatek dla gryzoni. Dostępne są w różnych wielkościach, kształtach, kolorach i zróżnicowanym układzie wewnętrznym. 

Wymiary

Klatka Astro 2 Fun posiada  wymiary zewnętrzne długość 57 cm, szerokość 30 cm i wysokość 26 cm.

Zastosowanie

Te klatki dla koszatniczek będą idealne dla małych gryzoni. Poczują się w niej komfortowo, a dzięki atrakcyjnym elementom wyposażenia nie zaznają nudy.

Kolor kuwety: czerwony,zółty,pomarańczowy

Bezpieczeństwo i terminowość dostarczenia przesyłek to nasze priorytety. Wysyłamy je pocztą kurierską, by docierały do Państwa nie później niż po 48 godzinach od momentu zamówienia.