• LEGOWISKO COMFY AMANDA 70x62x40 cm
LEGOWISKO COMFY AMANDA 70x62x40 cm
  • DOSTAWA 0 ZŁ

LEGOWISKO COMFY AMANDA 70x62x40 cm

000000000000245185
109,99 zł

Wygodne legowisko, takie jak Comfy Amanda, to podstawa dobrego samopoczucia domowego czworonoga. Zapewni mu komfort podczas odpoczynku i snu, a także poczucie bezpieczeństwa.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 24h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

LEGOWISKO COMFY AMANDA 70x62x40 cm

Wygodne legowisko, takie jak Comfy Amanda, to podstawa dobrego samopoczucia domowego czworonoga. Zapewni mu komfort podczas odpoczynku i snu, a także poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to dzięki miękkiej owalnej konstrukcji legowiska o niewysokich ściankach i wycięciu w przedniej części, ułatwiającemu wejścia lokatorowi do środka. To doskonałe legowisko dla psa lub kota pokryto wytrzymałym, odpornym na zabrudzenia i miękkim w dotyku materiałem w modną czarno-szaro-białą kratkę. 

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Seria do wypoczynku dla zwierząt firmy Comfy zawiera legowiska różnego formatu - owalne i prostokątne, otwarte i zamknięte, a także wielofunkcyjne składane na kilka sposobów. Wszystkie wykonano z materiałów trwałych i przyjaznych zwierzętom. Zadbano przy tym o atrakcyjny design.

Oprócz legowisk, Aquael Zoo oferuje i inne produkty Comfy - wśród nich akcesoria pielęgnacyjne, spacerowe i zabawki.

Wymiary

Legowisko Comfy Amanda jest odpowiednie dla kota lub małego psa. Pozwalają na to jego wymiary: 70 x 62 x 40 cm. Są one gwarancją, że zwierzę wygodnie zmieści się wewnątrz.

Zastosowanie

Bezpieczny azyl, miejsce odpoczynku i snu - takie funkcje spełni komfortowe legowisko Comfy Amanda. Pamiętaj, by ustawić je w zacisznym miejscu tak, by zwierzak mógł spokojnie się w nim zaszyć.

Dzięki wytrzymałemu materiałowi, legowisko Comfy Amanda można z łatwością odkurzać i wielokrotnie prać, co pomaga utrzymać je w czystości. Dowóz prosto do Twojego domu nie zajmie nam więcej, niż 48 godzin. Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę kurierem.