• COMFY BUDKA LOLA TRIO BRĄZ.RÓŻ 43x43x39CM
  • COMFY BUDKA LOLA TRIO BRĄZ.RÓŻ 43x43x39CM
  • COMFY BUDKA LOLA TRIO BRĄZ.RÓŻ 43x43x39CM
COMFY BUDKA LOLA TRIO BRĄZ.RÓŻ 43x43x39CM
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY BUDKA LOLA TRIO 43 x43 x 39 cm BRĄZ/RÓŻ

000000000000238438
179,99 zł

Wielofunkcyjne legowisko dla psów i kotów Comfy Lola Trio dostępne w trzech kolorach które możesz dopasować do indywidualnych preferencji pupila, stosując jeden z trzech możliwych kształtów.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY BUDKA LOLA TRIO 43X43X39 CM BRĄZ/RÓŻ


Chcesz, aby Twój ulubieniec spał wygodnie i czuł się bezpiecznie?
Umożliwi mu to wielofunkcyjne legowisko dla psów i kotów które możesz dopasować do indywidualnych preferencji pupila, stosując jeden z trzech możliwych kształtów. Komfort zapewniają wysokiej jakości, odporne na zabrudzenia materiały, solidne wykonanie i miękka poduszka wewnętrzna. Okrągły otwór, który po złożeniu może zmienić się w półokrągłe wycięcie, ułatwia wchodzenie kotom i niewielkim psom.

Legowisko Comfy Lola Trio to jednak nie tylko wygoda, ale i elegancja - dostępne jest w trzech wysmakowanych zestawieniach kolorystycznych: brąz i limonka, brąz i róż oraz brąz i pomarańcz.
Dobierz barwy do usposobienia Twojego zwierzaka!

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Comfy oferuje szeroką gamę produktów zaspokajających różne potrzeby domowych pupili - od snu, przez aspekty pielęgnacyjne i spacer, po zabawę. Wyroby zostały przygotowane przede wszystkim z myślą o komforcie swoich użytkowników, ale i ich właścicieli. Wykonano je z przyjaznych zwierzętom i odpornych na sierść, zęby i pazury materiałów, co ułatwia utrzymanie ich w dobrym stanie i czystości.
W linii oprócz legowisk znajdują m.in. się drapaki i gryzaki, a także obroże, smycze i szczotki

Wymiary

Legowisko dla zwierząt Comfy ma postać domku w kształcie ściętego ostrosłupa o podstawie kwadratowej i wymiarach: podstawa dolna - 43x43 cm, wysokość 39 cm, dach 33x33 cm. We frontowej ścianie znajduje się okrągły otwór wejściowy o średnicy 21 cm - dość szeroki jako wejście dla kota i średnich rozmiarów psa.

Zastosowanie

Comfy Lola Trio to legowisko dla kotów i psów oferujące aż trzy konfiguracje: domek, półotwartą sofę i otwartą kanapę.
Wyjściowy domek idealny jest dla kotów i małych psów lubiących spać w zamkniętych pomieszczeniach (np. jamniki, gryfoniki).
Półotwarta sofa świetnie nadaje się zaś dla kotów oraz długowłosych psów ras ozdobnych (np. chihuachua, chin japoński, toy rosyjski). Uzyskujemy ją naciskając na górne przednie narożniki dachu po uprzednim wyjęciu wewnętrznej poduszki - należy docisnąć dach do tylnej ścianki domku w taki sposób, aby okrągły otwór wejściowy przylegał do podłogi, zaś ścianki boczne złożyły się na pół na kształt trójkątów. Na koniec układamy z powrotem poduszkę.
Kanapa o niskich ściankach polecana jest pupilom lubiącym otwartą przestrzeń. Aby ją osiągnąć, należy wyjąć poduszkę i naciskając równomiernie na dach docisnąć go do podłogi domku w taki sposób, aby jego ścianki złożyły się symetrycznie na pół, zaś w przedniej ściance powstało półokrągłe wycięcie wynikające ze złożenia na pół okrągłego otworu wejściowego. Wówczas ponownie wkładamy poduszkę.

Legowisko dla zwierząt domowych Comfy Lola Trio jest trwałe i nadaje się do wielokrotnego prania.
Gwarantujemy bezpieczną i ekspresową dostawę już w ciągu 48 godzin!