• KLATKA DLA MAŁYCH GRYZONI PET INN ASTRO 2 FUN
KLATKA DLA MAŁYCH GRYZONI PET INN ASTRO 2 FUN
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY KLATKA ASTRO 2 FUN 57 x 30 x 39 cm

000000000000109623
139,99 zł

Astro 2 Fun to w pełni wyposażona, wielofunkcyjna klatka dla małych gryzoni. Stanie się dla nich przytulnym mieszkaniem oraz ciekawym miejscem zabaw.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 24h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Opis

COMFY KLATKA ASTRO 2 FUN 57 x 30 x 39 cm

Astro 2 to w pełni wyposażona, wielofunkcyjna klatka dla małych gryzoni. Wykonana z najwyższej klasy materiałów. Wysokiej jakości plastik dolnej kuwety zapewnia bezawaryjne użytkowanie klatki przez wiele lat. Włoski design i solidne wykonanie sprawiają, że klatka jest nie tylko praktyczna ale również estetyczna.Wiele atrakcji w które klatka jest wyposażona zapobiego nudzie i stymuluje pozytywne bodźce co służy zdrowiu i dobremu samopoczuciu zwierzaka.W komplecie: kołowrotek, miska, domek, podest, drabinka, tunel.


Rodzina akcesoriów dla zwierząt domowych Pet Inn

W skład tej rodziny wchodzą estetyczne i higieniczne legowiska dla zwierząt wykoanane z tworzysz sztucznych, do których dopasowano różnorodne wypełnienia - materace terapeutyczne i hipoalergiczne poduszki. Ponadto firma Pet Inn oferuje szereg mis do karmienia zwierząt wykonanych z melaminy z metalowym wkładem, bądź z wysokiej jakości plastiku. Seria transporterów dla zwierząt proponuje transportery tradycyjne oraz transportery rowerowe. Wszystkie produkty są bezpieczne dla zwierząt.

Wymiary

Klatka Astro 2 Fun posiada długość 57 cm, szerokość 30 cm i wysokość 26 cm.

Zastosowanie

Ta klatka dla zwierząt domowych będzie idealna dla małych gryzoni. Poczują się w niej komfortowo, a dzięki atrakcyjnym elementom wyposażenia nie zaznają nudy.

Kolor kuwety: czerwony,zółty,pomarańczowy

Bezpieczeństwo i terminowość dostarczenia przesyłek to nasze priorytety. Wysyłamy je pocztą kurierską, by docierały do Państwa nie później niż po 48 godzinach od momentu zamówienia.

Twoja ocena jest ważna dla nas i innych właścicieli zwierząt :)

Dodaj opinię
Ten produkt nie ma opinii!