• ZWIW PEAK PIES TRIPE&LAMB 454G
ZWIW PEAK PIES TRIPE&LAMB 454G
  • DOSTAWA 0 ZŁ

KARMA SUCHA ZIWI PEAK PIES TRIPE&LAMB 454g

000000000000253204
139,99 zł

SUCHA KARMA ZE ŻWACZEM I JAGNIĘCINĄ DLA PSÓW 

Delikatnie powietrzem suszony żwacz i jagnięcina z hodowli z wolnego wybiegu.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Ta znana marka słynie z bardzo cenionych produktów, które wykonuje się ręcznie, ze starannie dobranych składników i według ściśle przestrzeganych receptur. Taka właśnie jest Sucha karma dla psów ze żwaczem i jagnięciną Ziwi Peak. Jej wysokie oceny biorą się z całej serii czynników decydujących o wyjątkowym charakterze tego pokarmu dla psów. Mowa nie tylko o produkcie tworzonym ręcznie, ale także powstającym w niewielkich partiach. Dzięki temu ta sucha karma jest zawsze świeża i posiada najwyższe walory prozdrowotne.

Produkt od Ziwi nie tylko składa się w bardzo dużym stopniu z mięs, ale jego zaletą jest również ich specyficzna obróbka. Chodzi o to, że mięso to nie jest poddawane procesowi gotowania po to, aby nie doprowadzić do zmarnotrawienia cennych składników, które obecne są w surowej diecie. Doskonałym sposobem konserwacji jest tu suszenie powietrzem odbywające się w dwóch etapach. Jego skutkiem jest zachowanie walorów mięsa przy jednoczesnym pozbawieniu go patogenów takich jak choćby salmonella. Produkt jest też bardziej poręczny w przechowywaniu i łatwiejszy w podaniu.

Dlaczego karma Ziwi Peak Tripe & Lamb to dobry wybór także dla Twojego psa?

Produkt ten jest świetnie oceniany, ponieważ:

  • tworzy się go z dużym udziałem mięsa świetnej jakości - nie ma tu miejsca na odpadki i produkty w postaci np. mączek mięsnych,
  • producent dba o to, by karma była zdrowa - bez antybiotyków, konserwantów i sztucznych barwników,
  • w składzie brak jest ryżu, pszenicy, soi czy ziemniaków - produkt ma w możliwie wysokim stopniu imitować naturalne pożywienie drapieżników.

W składzie można znaleźć składniki odzwierzęce w postaci jagnięciny, żwaczy, wątroby, serca, nerek, kości i płuc jagnięcych, zielonego małża nowozelandzkiego. Poza tym w pokarmie znajdą się niewielkie dodatki oleju słonecznikowego, cykorii, suszonych glonów morskich, soli, natki pietruszki i cennych minerałów. Obecne są tu też naturalne konserwanty i witaminy (m.in. E, D3 i kwas foliowy).