• AQUAEL Filtr VERSAMAX FZN-MINI
  • AQUAEL Filtr VERSAMAX FZN-MINI
  • AQUAEL Filtr VERSAMAX FZN-MINI
  • AQUAEL Filtr VERSAMAX FZN-MINI
  • AQUAEL Filtr VERSAMAX FZN-MINI
  • AQUAEL Filtr VERSAMAX FZN-MINI
  • AQUAEL Filtr VERSAMAX FZN-MINI
AQUAEL Filtr VERSAMAX FZN-MINI

AQUAEL Filtr VERSAMAX FZN-MINI

000000000000113175
61,99 zł

zużycie energii: 4,3

maksymalna wydajność: 230l/h

rekomendowana wielkość akwarium :10-40 l

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Aquael VERSAMAX FZN MINI to produkt przeznaczony do filtrowania wody w nanoakwariach, krewetkariach i innych zbiornikach, których pojemność nie przekracza 40 litrów. Pozwala on na skuteczne wyeliminowanie wszelkich zanieczyszczeń, które mają wpływ na zamieszkujące w akwarium zwierzęta oraz na znajdujące się w nim rośliny. Filtr VERSAMAX FZN MINI sprzedawany jest z wymiennym wkładem gąbkowo-fizelinowym, który można wymienić na media akcesoryjne. Wśród nich znajdziemy takie zestawy jak np. gąbka + absorbent fosforanów + fizelina, czy też gąbka + węgiel aktywowany + fizelina. Aquael VERSAMAX FZN MINI to dzieło polskich projektantów, o wieloletnim doświadczeniu. Warto uzupełnić jego zakup o inne produkty z kategorii akwarystyka dostępne w ofercie sklepu.

Aquael VERSAMAX FZN MINI - główne zalety

Filtr Aquael Versamax FZN MINI wyróżnia się dużą wydajnością pracy. Jego maksymalny przepływ to bowiem, przy stosunkowo małych rozmiarach - aż 230 litrów na godzinę. Pozwala to na skuteczne zlikwidowanie wszelkich zanieczyszczeń oraz utrzymanie roślin oraz zwierząt zgromadzonych w zbiornikach na dobrym poziomie zdrowia. Tym, co wyróżnia filtr Aquael VERSAMAX FZN MINI, jest skuteczne napowietrzanie z jego udziałem zbiornika, ponieważ powoduje on delikatny ruch powierzchni wody. Wśród innych zalet tego filtra godne uwagi są także energooszczędność (ponieważ zużywa on tylko do 4,3W energii na godzinę) i cicha praca. VERSAMAX FZN MINI to produkt polski, a zatem nie ma w jego przypadku trudności z dostępnością części zamiennych. Ponadto, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów (czego przykładem jest chociażby ceramiczna oś wirnika), cechuje się on niezawodnością pracy. Świadczy o tym stosunkowo długa, bo aż 2-letnia gwarancja producenta. Nie trzeba się zatem martwić o dodatkowe koszty eksploatacyjne. Równie ważny jest nowoczesny design, dzięki któremu prezentuje się on w akwarium okazale, przyciągając wzrok domowników i gości.

Sposób podłączenia i obsługi filtra VERSAMAX FZN MINI

VERSAMAX FZN MINI to zaawansowany technologicznie filtr wody, który nie sprawia trudności w montażu. Wystarczy, że skorzystamy z zaczepów, które są jednocześnie wytrzymałe na przypadkowe uszkodzenia. Wygodny regulator kąta nachylenia pozwala na wykorzystanie takiego filtra niemal w każdym akwarium. Z takim filtrem nie musimy się zatem martwić o to, że spędzimy dużo czasu na pracach montażowych. Filtr VERSAMAX FZN MINI można regulować zewnętrznie, bez konieczności moczenia rąk w wodzie, co zwiększa komfort jego obsługi. Dzięki temu możliwe jest także szybkie dostosowanie tempa jego pracy i to zarówno w nieco mniejszym, jak i większym akwarium. To dlatego tak bardzo wyróżnia się on na tle innych filtrów wody do akwariów dostępnych na rynku i cieszy się dużą popularnością wśród zaawansowanych akwarystów oraz amatorów małych, domowych hodowli.

Parametry techniczne:

  • Zalecana wielkość akwarium:10-40l
  • Maksymalna wydajność: 230l/h,
  • Zużycie energii: 4,3W
  • Wymiary: 9x7x12 cm