• AQUAEL Filtr PAT-MINI (dodatkowa gąbka w zest.)
  • AQUAEL Filtr PAT-MINI (dodatkowa gąbka w zest.)
  • AQUAEL Filtr PAT-MINI (dodatkowa gąbka w zest.)
AQUAEL Filtr PAT-MINI (dodatkowa gąbka w zest.)

AQUAEL Filtr PAT-MINI (dodatkowa gąbka w zest.)

000000000000113835
56,99 zł

AQUAEL PAT MINI to miniaturowy filtr wewnętrzny przeznaczony do instalowania w małych i średnich akwariach z dodatkową gąbką gęsta (PPI 45).

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

AQUAEL Filtr PAT-MINI

Oferowany filtr PAT MINI firmy Aquael został zaprojektowany z myślą o małych akwariach słodkowodnych. Jest to wysokiej jakości urządzenie wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale, które spełnia oczekiwania i potrzeby współczesnych akwarystów. Model składa się z niewielkiej głowicy i starannie wyselekcjonowanej gąbki filtracyjnej zapewniającej skuteczną filtrację wody akwariowej. Specjalnie opracowana konstrukcja pozwala osiągnąć maksymalną wydajność wynoszącą aż 400l/h, co daje doskonały wynik, który można porównać do typowego, średniej wielkości turbinowego filtra. Urządzenie przy tak dużej wydajności pobiera niewielką ilość energii, nie większą niż 4 W.

Filtr PAT MINI – innowacyjne rozwiązanie do każdego akwarium

Filtr PAT MINI jest niezwykle prosty w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. Zapewnia skuteczną filtrację w zbiornikach o pojemności do 120l. W jego konstrukcji można wyróżnić kilka elementów, z których każdy odgrywa ważną rolę. Jednym z nich jest suwak umieszczony na przedniej części głowicy, który przeznaczony jest do sterowania siłą strumienia wylotowego i dostosowaniem tego parametru do indywidualnych potrzeb. Filtr jest również wyposażony w kierunkową końcówkę umożliwiającą ograniczenie prądu wody w zbiorniku, a także w rurkę napowietrzającą podłączoną do dyszy wylotowej. Ten element odpowiada za skuteczne natlenianie wody akwariowej w szybki i niezawodny sposób.

Praktyczny i niezawodny filtr PAT MINI

Ogromną zaletą prezentowanego filtra PAT MINI jest możliwość współpracy z deszczownicą marki Aquael oraz sterylizatorem wody MINI UV, co tworzy niezawodny komplet sprawdzający się w każdym zbiorniku. Zastosowane gąbki są wymienne, dzięki czemu można wyposażyć filtr w standardowe warianty lub wkładu CARBOMAX z aktywnym węglem, który przede wszystkim skutecznie likwiduje szereg zanieczyszczeń chemicznych i przebarwień. Ponadto do filtrów można również zastosować gąbki z serii PHOSMAX, które skutecznie niwelują fosforany z wody akwariowej, co przyczynia się do walki z glonami.

Nazwa produktu PAT MINI
Kod produktu 113835
Moc (W) 4
Max przepływ (l/h) 400
Poj. akwarium (l) 10-120
EAN 5905546197588