• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MIKRO PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MIKRO PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MIKRO PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MIKRO PLUS
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MIKRO PLUS

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MIKRO PLUS

000000000000107621
69,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Filtr wewnętrzny Fan Mikro Plus marki Aquael skutecznie oczyszcza i napowietrza wodę w akwarium, ponadto umożliwia płynną regulację kierunku wylotu wody. Sprawdzi się również w terrarium z np. żółwiami przy minimalnej warstwie wody o grubości 2 cm.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Nasza marka Aquael ma w swojej ofercie wiele produktów najwyższej klasy, a wśród nich także filtr wewnętrzny Aquael Fan Mikro Plus. Urządzenie jest przeznaczone do oczyszczania i precyzyjnego napowietrzania wody w akwarium i cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy oczekują wysokiej jakości w korzystnej cenie zakupu. Filtr wewnętrzny Aquael Fan Mikro Plus charakteryzuje się maksymalną wydajnością na poziomie 250 l/h pracy i jest dedykowany do akwariów o pojemności mniej niż 30 litrów wody. Co ciekawe, podczas pracy oferowany filtr pobiera jedynie 4 W energii elektrycznej, co czyni go nie tylko wysoce wydajnym, lecz także bardzo ekonomicznym w trakcie ciągłego użytkowania.

Cechy i ogólna charakterystyka filtra Aquael Fan Mikro Plus

Oferowany filtr wewnętrzny Aquael Fan Mikro Plus jest wyposażony w gąbkę odporną na zapychanie zabrudzeniami, dzięki czemu wymaga tylko okazjonalnego, rzadkiego czyszczenia. Budowa wykonana w całości z tworzywa sztucznego nie generuje niebezpiecznych związków chemicznych do wody akwariowej, a zastosowanie pojemnika ochronnego skutecznie zatrzymuje we wnętrzu filtra grube zanieczyszczenia. Dzięki temu filtr zachowuje na długo swoją fabryczną wydajność filtracji i może przez wiele lat pełnić rolę podstawowego sposobu oczyszczania wody akwariowej z zanieczyszczeń. Z pewnością dla użytkowników dużym ułatwieniem w instalacji filtra jest możliwość płynnej regulacji kierunku wylotu wody, dzięki czemu można go z łatwością zamontować w odpowiednim miejscu.

Wysoka jakość, ponadprzeciętna wydajność filtra Aquael Fan Mikro Plus

Wysoce wydajne urządzenie charakteryzuje się doskonałą kulturą pracy, jest ciche i nie generuje intensywnych wibracji, dzięki czemu można go stosować także w przypadku akwariów umieszczonych w sypialniach i pokojach dziecięcych. Nie bez znaczenia jest także sam filtr, który doskonale oczyszcza wodę w sposób mechaniczny ze stałych zanieczyszczeń, dzięki czemu zapewnia optymalne warunki życia i rozwoju roślin i zwierząt żyjących w wybranym zbiorniku. Wysoka uniwersalność akcesorium sprawia, że można je zamontować zarówno w zbiornikach dla ryb, jak i ukwiałów i terrariów z żółwiami pamiętając jednak, że warstwa filtrowanej wody musi być równa lub większa niż 2 cm.

Aquael Fan Mikro Plus dla wymagających akwarystów

Filtr do wody akwariowej to podstawowy i najważniejszy element wyposażenia każdego zbiornika, gdyż odpowiada za napowietrzenie wody oraz jej oczyszczanie z zanieczyszczeń stałych i nie tylko, tym samym wpływa na warunki życiowe ryb i roślin. Warto wyposażyć swoje akwarium w zdecydowanie najlepsze akcesoria, dzięki którym hodowane organizmy będą mogły się dobrze rozwijać i żyć zgodnie z ich wymaganiami środowiskowymi. Zamów koniecznie filtr wewnętrzny marki Aquael Fan Mikro Plus i ciesz się czystą wodą w swoim zbiorniku o pojemności do 30 litrów wody.

Parametry

Filtr do akwarium Aquael Fan Mini Plus to urządzenie o mocy 4 W, działające z wydajnością 250 l/h. Przystosowany jest do akwarium o pojemności do 30 l.

Zastosowanie

Filtr w akwarium to niezbędny element dbający o jakość wody i gwarantujący jej optymalne właściwości dla żyjących w niej zwierząt i roślin. Dzięki niemu woda będzie czysta i odpowiednio napowietrzona. Sprawdzi się w akwarium z rybami, ukwiałami, a także w terrarium z żółwiami przy minimalnej warstwie wody o grubości 2 cm.

Długotrwała wydajność i łatwość montażu to główne atuty tego filtra wewnętrznego. Możesz go zainstalować w swoim akwarium już w 48 godzin od wysłania zamówienia. Przesyłka dotrze do Ciebie bezpiecznie - kurierem.

Nazwa ProduktuFAN Mikro PlusFAN Mini PlusFAN 1 PlusFAN 2 PlusFAN 3 Plus
Zużycie energii [W] 4 4,2 4,7 5,2 12
Maksymalna Wydajność Filtra [l/h] 250 260 320 450 700
Rekomendowana 
pojemność akwarium [l]
<30 30 - 60 60 - 100 100 - 150 150 - 250
Wymiary filtra [mm] 47x67x97 44x53x151 55x66x197 66x77x255 82x94x276

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.