• AQUAEL SZYBA SEPARUJĄCA Z WYCIĘCIEM SHRIMP SMART 10 BIAŁY
AQUAEL SZYBA SEPARUJĄCA Z WYCIĘCIEM SHRIMP SMART 10 BIAŁY

AQUAEL SZYBA SEPARUJĄCA Z WYCIĘCIEM SHRIMP SMART 10 BIAŁY

000000000000113808
23,28 zł

AQUAEL SZYBA SEPARUJĄCA Z WYCIĘCIEM SHRIMP SMART 10 BIAŁY

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Oferowana na tej podstronie szyba separująca z wycięciem Shrimp Smart 10 jest dedykowana do zestawów z filtrem FZN Mini i charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem z dbałością o najmniejsze szczegóły. Element jest przeznaczony do natychmiastowego montażu i został wykonany w całości z wysokiej klasy szkła. Jest przejrzyste i klarowne, dzięki czemu można z łatwością rozdzielić przestrzeń bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek zbędnych szpar i szczelin. Nie bez znaczenia jest także bardzo prosty montaż, z którym z łatwością powinien poradzić sobie każdy akwarysta przy minimum wprawy. To jednak nie są jego jedyne zalety. Zastosowanie szyby stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed ucieczką zwierząt znajdujących się wewnątrz krewetkarium, a także skutecznie chroni przed nadmiernym wyparowywaniem wody.

Czym cechuje się szyba separująca z wycięciem?

Charakterystyczną cechą oferowanej na tej podstronie szyby separującej jest jej precyzyjne wykonanie. Szyby producentów z niższej półki z reguły cechują się dużymi różnicami w wymiarach na całej ich długości, przez co w wielu przypadkach jest problem z ich montażem i prawidłowym osadzeniem w odpowiednim miejscu. Szyby separujące z wycięciem Shrimp Smart 10 Aquael są wykonane na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych i nie bez powodu są uznawane za najlepsze w swojej kategorii cenowej. Szyba jest przeznaczona pod zestawy z filtrem FZN Mini i doskonale pasuje do wybranego systemu bez przeprowadzania jakichkolwiek przeróbek i modyfikacji, co z pewnością docenią właściciele zadbanych wizualnie akwariów, którzy nie chcą niszczyć swoich aranżacji i dopasowywać ich do sprzętu.

Zamów już dziś w firmie Aquael!

W firmie Aquael istniejącej nieprzerwanie od 1984 roku znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane produkty najwyższej klasy, których w bieżącej ofercie znajduje się około 2000. Wszystkie są doskonale wykonane i sprzedawane zarówno w naszym kraju, jak i w ponad 100 państwach z całego świata. Kunszt wykonania naszych produktów docenia prasa branżowa oraz prywatni akwaryści, którzy chcą używać w swoich akwariach wyłącznie sprawdzone urządzenia, na których można polegać. Zachęcamy do zakupu szyby separującej Shrimp Smart 10 do zestawów z filtrem FZN Mini.