• CZYŚCIK MAGNETYCZNY L
  • CZYŚCIK MAGNETYCZNY L
CZYŚCIK MAGNETYCZNY L

AQUAEL CZYŚCIK MAGNETYCZNY L

000000000000114891
49,99 zł

Nowe czyściki magnetyczne do szyb w ofercie AQUAEL!

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 24h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

AQUAEL CZYŚCIK MAGNETYCZNY L

 

W ofercie AQUAEL pojawiły się nowe czyściki MAGNETIC CLEANER przeznaczone do usuwania glonów i innych zanieczyszczeń z szyb w akwariach słodkowodnych i morskich.Płaszczyzny czyścików MAGNETIC CLEANER bezpośrednio stykające się z szybami akwariowymi pokryte są szorstką, ale jednocześnie delikatną i bezpieczną dla szyb warstwą. Doskonale usuwa ona nawet oporne glony zielone i krasnorosty, a także nalot i zacieki po zewnętrznej stronie szyby akwariowej. Czyszczenie ułatwia szeroki,ergonomiczny uchwyt.

 

AQUAEL rekomenduje stosowanie czyścików magnetycznych we wszystkich akwariach.Urządzenia te są najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla zbiornika, całkowicie eliminują bowiem konieczność kontaktu wody ze skórą ludzkich rąk. W ten sposób do akwarium nie dostają się niepotrzebne bakterie, ani inne drobnoustroje potencjalnie niebezpieczne dla jego mieszkańców.

 

MAGNETIC CLEANER to wygodne czyściki magnetyczne składające się z dwóch niezależnych części połączonych mocnymi magnesami. Jedną część czyścika wystarczy włożyć do akwarium, a drugą umocować na szybie naprzeciwko pierwszej.W ten sposób – przesuwanie zewnętrznej części urządzenia po szybie powoduje jednoczesne przemieszczanie się części zanurzonej. Pozwala to na wygodne oczyszczenie szyby z glonów bez konieczności moczenia rąk w wodzie.

 

Nowe czyściki magnetyczne MAGNETIC CLEANER są dostępne w trzech rozmiarach:S, M i L przystosowanych odpowiednio do czyszczenia szyb o grubości do 6,do 10 i do 15 mm.