• AQUAEL WIRNIK PFN/TURBO/CIRCULATOR 1000(N)
AQUAEL WIRNIK PFN/TURBO/CIRCULATOR 1000(N)

AQUAEL WIRNIK PFN/TURBO/CIRCULATOR 1000(N)

000000000000109725
10,98 zł

 

 

Kompletny wirnik dedykowany do fitrów wewnętrznych Aquael model:

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL TURBO 1000

AQUAEL  POMPA CIRCULATOR 1000 (N)

oraz do pompy:

POMPA FONTANNOWA PFN 1000

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Od wydajności i efektywności działania pompy i filtrów ogrodowych zależy sprawność całej instalacji, dlatego warto kontrolować na bieżąco wszelkie elementy mechaniczne i każdy podzespół z osobna po to, aby uniknąć w przyszłości nawarstwiania się wydatków. Na tej podstronie znajdziesz kompletny i gotowy do montażu wirnik marki Aquael PFN/TURBO/CIRCULATOR 1000(N) dedykowany dla wymagających użytkowników filtrów i pomp firmy Aquael. Oferowany produkt jest dostępny w korzystnej cenie i pozwala na odzyskanie całkowitej sprawności działania pompy i zmniejszenie wysokości kolejnych wydatków. Bardzo często klienci zbyt późno wymieniają jeden podzespół, przez co w kolejnych etapach uszkodzeniom ulegają także inne elementy, które ściśle współpracują także z oferowanym wirnikiem.

Cechy szczególne oferowanego wirnika

Oferowany wirnik pasuje doskonale między innymi do filtra wewnętrznego Aquael Turbo 1000, do pompy Circulator 1000 (N) oraz pompy fontannowej PFN 1000 i został precyzyjnie wykonany z najwyższej klasy materiałów i surowców. Każdy element jest ściśle do siebie dopasowany i charakteryzuje się wysoką precyzją działania oraz ponadprzeciętną trwałością. Urządzenie dzięki zastosowaniu mocnego tworzywa sztucznego jest także odporne na długie, intensywne i wieloletnie użytkowanie, bez obaw o powstanie jakichkolwiek awarii i uszkodzeń spowodowanych standardową eksploatacją.

Poznaj z bliska markę Aquael!

Nasza marka Aquael istnieje na rynku od 1984 roki i od samego początku zajmuje się produkcją wysokojakościowych akcesoriów i urządzeń akwariowych. Nasze starania zostały docenione na dosłownie całym świecie, co widać w liczbach – co 15 sekund ktoś kupuje grzałkę, a co 20 sekund filtr naszej produkcji. W bieżącej ofercie posiadamy aż 2000 pojedynczych wyrobów, a zatrudniamy ponad 600 pracowników. Efekt? Nasze produkty dzięki ich wysokiej jakości można kupić w ponad 100 krajach leżących na 6 kontynentach. Zapraszamy do zakupu wirnika Aquael w korzystnej cenie już dziś!