• COMFY POIDEŁKO 200 ml
COMFY POIDEŁKO 200 ml
  • -8,00 zł
-8,00 zł

COMFY POIDEŁKO 200 ml

000000000000114126
6,99 zł
14,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

W ofercie marki COMFY pojawiły się nowe poidełka dlagryzoni i królików wyznaczające nową jakość w kategorii tych funkcjonalnych i niezbędnych każdemu miłośnikowi zwierząt klatkowych urządzeń.

 

Nowe poidełka COMFY różnią się od masowo dostępnych na rynku produktów niespotykaną dotąd jakością wykonania.Zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce w wyspecjalizowanychw technologii wtryskowej zakładach produkcyjnych AQUAEL w Suwałkach. Trwały pojemnik posiada funkcjonalnąi ergonomiczną zawieszkę z tworzywa sztucznego (koniec stosowania kaleczących i zawodnych drucików) odporną na gryzienie. Dzięki sprytnemu sposobowi mocowania jest ona uniwersalna, tj. pasuje praktycznie do wszystkich klatek dla gryzoniui królików o dowolnym rozstawie prętów. Końcówka poidła smoczkowego znajdującego się w klatce posiada w swoim wnętrzu nie jedną, ale aż dwie kulki zabezpieczające, co bardzo skutecznie zapobiega kapaniu wody z poidła. Dodatkowym atutem marketingowym nowych poidełek jest nowoczesnydesign, żywa, rzucająca się w oczy kolorystyka (bardzo modna obecnie barwa seledynowa) oraz atrakcyjne opakowanie .

 

Nowe poidełka COMFY są dostępne w trzech rozmiarach:200, 300 i 600 ml. Można polecać je również właścicielom kotówi małych psów w przypadku których świetnie sprawdzająsię zwłaszcza w podróży przymocowane do drzwiczek transporteraz pupilem.

• uniwersalny, wygodny system mocowania - pasują do większości klatek dostępnych na rynku

• wyjątkowo trwałe i długowieczne

• końcówka z podwójnym zabezpieczeniem przed kapaniem -system dwóch kulek

• nowoczesny design: produkt + opakowanie