• AQUAEL WIRNIK PFN-2500 3500 (N) KOMPLET
  • AQUAEL WIRNIK PFN-2500 3500 (N) KOMPLET
AQUAEL WIRNIK PFN-2500 3500 (N) KOMPLET
  • DOSTAWA 0 ZŁ

AQUAEL WIRNIK PFN-2500 3500 (N) KOMPLET

000000000000100078
149,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

W naszym oficjalnym sklepie nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy naszym klientom wyłącznie pewne, sprawdzone i godne zaufania rozwiązania, w tym także części zamienne. Oferowany na tej podstronie wirnik PFN-2500 3500 (N) stanowi część zamienną podzespołu, która najczęściej ulega przyspieszonemu zużyciu wskutek jego bardzo szybkiej pracy przez cały czas użytkowania konkretnej pompy. Urządzenie zostało wykonane z najwyższej klasy materiałów i cechuje się wydłużonym czasem bezawaryjnego działania.

Dlaczego w wirnikach szczególnie mocno liczy się jakość?

Wirniki są poddawane podczas pracy dużemu obciążeniu, przez co są narażone na wiele uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania. Właśnie z tego powodu warto go wymienić natychmiast po zauważeniu problemów z jego działaniem i funkcjonalnością, bez oczekiwania na poprawę stanu rzeczy i samoistne ustąpienie problemu. Oferowany wirnik PFN-2500 3500 (N) został wykonany w całości z tworzywa sztucznego odpornego na działanie wody oraz na pracę pod bardzo wysokim ciśnieniem, jest szczelny i precyzyjnie dopasowany do konkretnego modelu pompy, dzięki czemu zapewnia wiele lat użytkowania, bez obaw o powstanie awarii wynikających z jego nieprawidłowego działania. Wirnik jest także stosunkowo niedrogi, dlatego pozwala na błyskawiczne i tanie odzyskanie pełni sprawności wybranej pompy, bez ponoszenia kolejnych wydatków związanych z zakupem całego nowego urządzenia.

Firma Aquael – lider na rynku w branży akwarystycznej

Firma Aquael powstała w 1984 roku, ma w pełni polskie pochodzenie i opiera się na krajowym kapitale, dzięki czemu zachowuje swoją wysoką jakość mimo znacznie większej liczby dostępnych artykułów. Grzałki z logotypem Aquael kupują klienci z całego świata co 15 sekund, a co 20 sekund filtry akwariowe. Zamów już dziś oferowany na tej podstronie wirnik PFN-2500 3500 (N) i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz bezpiecznego procesu zakupowego. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, porozmawiaj z naszym konsultantem telefonicznie lub mailowo.