• COMFY ŻWIR BENTA STANDARD LEŚNY 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA STANDARD LEŚNY 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA STANDARD LEŚNY 10L
  • COMFY ŻWIR BENTA STANDARD LEŚNY 10L
COMFY ŻWIR BENTA STANDARD LEŚNY 10L

ŻWIREK COMFY BENTA STANDARD LEŚNY 10L

000000000000241984
36,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Pojemność : 10 l

  • ultrachłonny do 20l wody
  • 100% naturalny
  • zapachowy

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Żwirek Comfy Benta Standard Leśny to produkt wykonany z najwyższej jakości bentonitu. Minerał ten wykazuje świetne właściwości chłonne i absorbujące. Dzięki temu sam żwirek jest tak wydajny i skuteczny w związywaniu cieczy. Jak pokazały testy, jedno opakowanie 10-litrowe, które aktualnie przedstawiamy, jest w stanie związać nawet 40 litrów płynu. Oznacza to, że wystarczy na naprawdę długi czas użytkowania. Żwirek ma również strukturę sprawiającą, że kotki chętniej wchodzą do kuwety - wzbudza w nich instynkt zakopywania. To produkt w 100% naturalny, nie znajdziesz w nim składników, które mogłyby w jakikolwiek sposób niekorzystnie wpływać na Twojego kotka. Polecamy go szczególnie właścicielom pupili z długą sierścią. Oczywiście w naszym sklepie znajdziesz też inne żwirki dla kotów, sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy.

Cechy produktu marki Comfy – czy warto postawić na ten żwirek?

Najważniejszą zaletą żwirku bentonitowego marki Comfy jest oczywiście jego chłonność. Dzięki temu pozostaje wydajny i skuteczny w działaniu. Warto jednak podkreślić, że to nie koniec. Produkt neutralizuje też bakterie i grzyby. Ponadto jest bezpyłowy i nie przykleja się do łapek czy sierści zwierzaka.To również naturalny i całkowicie nietoksyczny żwirek, dlatego polecamy go zwłaszcza kotkom z alergiami. Doskonale się zbryla, co ułatwia dbanie o czystość kuwety. Grudki można w prosty sposób usunąć z pomocą łopatki, bryłki nie rozpadają się wtedy na niej. Zużyty żwirek wystarczy wyrzucić do pojemnika na odpady. 

Zastosowanie i przechowywanie żwirku

Przechowuj żwirek Comfy Benta Standard Leśny w oryginalnym opakowaniu, najlepiej w zacienionym, chłodnym miejscu. Przed pierwszym użyciem usuń pozostałą zawartość kuwety, a następnie wsyp żwirek do wysokości około 5 centymetrów, a później udostępni ją kotu. Zachwycający zapach leśny nie tylko zachęci Twojego pupila do skorzystania z kuwety, lecz także pochłonie nieprzyjemne zapachy. Pamiętaj, aby regularnie usuwać zbrylone ekskrementy, a maksymalnie po siedmiu dniach wymienić żwirek na nowy.