• AQUAEL SZAFKA POD AKWARIUM SIMPLE BIAŁA
AQUAEL SZAFKA POD AKWARIUM SIMPLE BIAŁA
  • DOSTAWA 0 ZŁ

AQUAEL SZAFKA POD AKWARIUM SIMPLE BIAŁA 80

000000000000114616
289,98 zł

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 80x35x72

Nośność: 120 kg

Kolor: Biały

Waga: 15 kg

Dostawa na palecie, kurier dostarcza do pierwszej możliwej przeszkody.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Szafka SIMPLE CABINETS dedykowana do małych i średnich zbiorników akwariowych z prostą szybą przednią.

Model posiada atesty wytrzymałościowe, są również znacznie bardziej odporne na działanie wody w porównaniu ze zwykłymi meblami.

Półka znajdująca się w podstawie szafki doskonale nadaje się do przetrzymywania pokarmów oraz innych akcesoriów akwarystycznych.

Idealne do zestawów LEDDY, CLASSIC, PEARL HIGH 

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 80x35x72
Kształt: Prosta
Nośność: 120 kg
Waga: 15 kg

Akwarystyka z roku na rok staje się coraz bardziej popularną formą ozdoby mieszkania oraz spędzania wolnego czasu. Nic dziwnego, to zajęcie idealnie dla człowieka w praktycznie każdym okresie życia. Umożliwia zrelaksowanie się podczas kontaktu z żywymi zwierzętami oraz pozwala na ciekawe spędzenie wolnych chwil w gronie najbliższych. Jednak aby zajęcie to kojarzyło się jedynie z miłymi chwilami warto dobrze zastanowić się jaki stolik pod akwarium wybrać. Niektórzy początkujący akwaryści popełniają błąd jakim jest stawianie zbiorników na meblach do tego nie dedykowanych. Szybko okazuje się, że często kontakt z wodą oraz sam ciężar akwarium jest czymś co przerasta możliwości wielu półek czy stolików. Blaty napuchnięte od ściekającej wody czy załamujące się nóżki skutkują koniecznością szybkiego sprzątania całej zawartości akwarium z podłogi. Bez wątpienia nie jest to celem żadnego akwarysty. Dlatego warto aby stolik pod akwarium charakteryzował się niezbędnymi cechami, które zapobiegną tego typu sytuacjom. Firma Aquael jako wieloletni lider nie tylko na polskim ale i zagranicznym rynku oferuje szafki wyglądające estetycznie ale przede wszystkim zapewniające spokój ducha wynikający z ich trwałości i stabilności.

Czym powinien charakteryzować się idealny stolik pod akwarium?

Przede wszystkim stolik pod akwarium powinien być wykonany z materiałów odpornych na działanie wody. Nawet szczelne i stale przykryte zbiorniki nie gwarantują stuprocentowej suchości. Skaczące ryby czy czynności porządkowe mogą wpływać na pojawienie się chociażby niewielkich ilości wody na meblu na którym stoi akwarium. Szafka pod akwarium Simple biała 80 charakteryzuje się dużo większą odpornością na działanie wody w porównaniu ze standardowymi meblami.

Ponadto, oferowany stolik pod akwarium posiada atesty wytrzymałościowe. Producent gwarantuje, że postawienie na nim zbiornika do 120 kilogramów jest całkowicie bezpieczne. To ciężar, którego z reguły nie przekraczają zbiorniki o standardowych wymiarach o długości do osiemdziesięciu centymetrów.

Kolejną równie ważną cechą jest to, że proponowany stolik pod akwarium jest wykonany w sposób nie tylko trwały ale również estetyczny. Z łatwością stanie się on więc integralną częścią całego wnętrza i będzie doskonale współgrał z akwarium, które będzie na nim stało. Ponadto, dodatkowa sprytnie ukryta półka to miejsce idealne na schowanie akcesoriów używanych podczas codziennej opieki nad zwierzętami i roślinami żyjącymi w akwarium. Z powodzeniem zmieszczą się na niej pokarmy oraz nawozy. To rozwiązanie idealne również dla tych, którzy są zdecydowani na zastosowanie filtra zewnętrznego. Ustawienie go na półce bezpośrednio pod akwarium jest rozwiązaniem bardzo praktycznym.

Stolik pod akwarium Simple firmy Aquael jest produktem dobrym dla każdego, komu marzy się posiadanie we wnętrzu ozdoby w postaci zbiornika dla ryb. Prosty, nienachalny wygląd połączony z wytrzymałą konstrukcją gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd ale również brak obaw o zalanie podłogi.