• ZABAWKI COMFY ZIBI PIŁKA NA SZNURKU ZIELONA
ZABAWKI COMFY ZIBI PIŁKA NA SZNURKU ZIELONA

ZABAWKA COMFY ZIBI PIŁKA NA SZNURKU ZIELONA

000000000000202851
17,99 zł

Comfy Zibi piłka na sznurku zielona to twarda gumowa piłka wykonana z mocnego tworzywa sztucznego pokrytego stymulującymi chęć do gryzienia wypustkami.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY ZIBI ZABAWKA PIŁKA NA SZNURKU ZIELONA

Comfy Zibi piłka na sznurku zielona to twarda gumowa piłka wykonana z mocnego tworzywa sztucznego pokrytego stymulującymi chęć do gryzienia wypustkami z przewleczonym przez środek mocnym sznurkiem o długości 45 cm zakończonym węzłami – kolor piłki zielony, kolor sznura zielono-biały.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Comfy Zibi to linia oryginalnych zabawek dla psów wykonana na bazie mocnego sznura i elementów z tworzywa sztucznego. Zaspokajają chęć gryzienia psa, skracają czas oczekiwania na właściciela podczas samotnych godzin spędzonych w domu, a także doskonale nadają się do aportowania podczas spacerów. Są bezpieczne dla zębów i podniebienia psa - masz gwarancję, że nic go nie zrani. Proponujemy także inne kategorie produktów marki Comfy - znajdziesz u nas m.in. legowiska, drapaki dla kotów, szczotki i grzebienie oraz smycze, obroże i szelki.

Zastosowanie

Pies jest zwierzęciem inteligentnym, wymagającym poświęcenia mu odpowiednio dużej uwagi i zagospodarowania jego wolnego czasu. W celu zapewnienia mu rozrywek konieczne jest dostarczenie atrakcyjnych zabawek, dzięki którym ciekawie spędzi czas i będzie się rozwijać.
Gumowa piłka dla psa Comfy Zibi jest idealna do gryzienia, aportowania i przeciągania. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w trakcie spacerów oraz jako gryzak w domu, szczególnie podczas nieobecności opiekuna.

Wytrzymała guma i gruby sznur gwarantują Twojemu psu świetną zabawę przez długi czas. Nie zwlekaj i zapewnij swojemu psu rozrywkę już w ciągu dwóch dni - tyle bowiem wynosi czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki od chwili zamówienia. Chcąc dostarczyć Ci towar w świetnym stanie, zapewniamy mu bezpieczeństwo wysyłając go pocztą kurierską.