• COMFY POIDEŁKO DLA PTAKÓW POZIOME PRĘTY
COMFY POIDEŁKO DLA PTAKÓW POZIOME PRĘTY

COMFY POIDEŁKO DLA PTAKÓW POZIOME PRĘTY

000000000000109824
8,99 zł

Poidełko dla ptaków do klatek z poziomymi prętami.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Każdy właściciel ptaków powinien wiedzieć, jak ważne są poidełka. Bez względu na to, czy masz w domu skowronki, papugi czy kanarki, musisz dbać o ich odpowiednie nawodnienie. Na rynku dostępne są różnorodne poidełka, ponieważ trzeba dostosowywać je do konkretnego gatunku.

Comfy poidełko dla ptaków poziome pręty – zastosowanie

Poidełko od Comfy to idealny sprzęt do wszystkich małych ptaków żyjących w klatkach z poziomymi prętami. Comfy poidełko dla ptaków stworzone zostało z najwyższej klasy tworzywa, dzięki czemu zapewnia bezpieczne i długie używanie. Poidełko skutecznie zaspokaja potrzeby ptaków. Można je zamocować na zewnątrz klatki z poziomymi prętami. Jego wielkość sprawia, że Comfy poidełko dla ptaków nadaje się do ptaków różnego gatunku, czy też przeróżnej wielkości.

Comfy poidełko dla ptaków zapewnia stały dostęp do czystej wody. Konstrukcja poidełka od Comfy zapobiega rozlewaniu i zabrudzeniu. To świetne rozwiązanie zarówno dla ptaków, jak i dla właścicieli, którzy są w stanie sprawnie wymienić wodę o każdej porze dnia.

Wybór poidełka dla ptaka

Ptak, tak jak każde inne zwierzę, ma swoje potrzeby. Kupując go i sprowadzając do domu, powinieneś dokładnie je poznać. Ważna jest przede wszystkim obszerna klatka, którą dobiera się w zależności od gatunku i wielkości ptaka. Nie można jednak zapomnieć o właściwym żywieniu i nawodnieniu zwierzęcia. Poidełka odgrywają kluczową rolę w życiu ptaka. Właściwe nawodnienie zapewnia im zdrowe i spokojne życie. Poidełka wybiera się w zależności od budowy ptaka. Należy ustawiać je tak, aby zwierzę mogło swobodnie pić, bez kombinacji ani odczuwania zmęczenia. Poidełko powinno się dobierać do wielkości zwierzęcia - im większy ptak, tym cięższe i bardziej pojemne poidło.

Wybierając poidełko dla ptaka, należy pamiętać o tym, że ma ono na swój sposób odwzorowywać warunki zbliżone do tych dostępnych w naturze. Poidełka to konieczność, aby zwierzę żyło zdrowo. Każdy ptak musi mieć stały dostęp do czystej, świeżej wody. W przypadku poidełek należy zwracać uwagę nie tylko na wielkość ptaka, lecz także na rodzaj klatki czy woliera.

Materiał poidełek

Poidełka dostępne w sklepie AquaelZoo wykonane są z różnych materiałów, aby móc dobrać je do różnych potrzeb. Do egzotycznych, większych gatunków dobrze sprawdzą się poidełka ceramiczne. W przypadku małych ptaków lepsze będą te plastikowe. Ważne jest również to, czy poidełko przypinane jest z zewnątrz, czy wewnątrz klatki.

Umieszczenie poidła dla ptaków

Sam wybór poidełka to nie wszystko. Istotna jest również jego lokalizacja w klatce. Poidło nie może znajdować się przy pożywieniu. Jeśli tak się stanie, pijący ptak może rozpryskiwać wodę prosto na swój suchy pokarm. Jego zamoczenie może utrudnić trawienie, a to wpływa na zdrowie zwierzęcia.

Aby ptak zdrowo funkcjonował i żył, musisz umieścić poidełko tak, aby nie docierały do niego zabrudzenia czy odchody. W tym celu musisz odpowiednio ocenić wysokość poidła. Jednocześnie zwróć uwagę na to, aby ptak mógł spokojnie i bez problemu się nawadniać.