• ANIMONDA GRANCARNO ADULT WOŁOWINA + INDYK 800G
ANIMONDA GRANCARNO ADULT WOŁOWINA + INDYK 800G

KARMA MOKRA ANIMONDA GRANCARNO ADULT WOŁOWINA I INDYK 800G

000000000000207601
25,98 zł

Karma Animonda GranCarno Adult Wołowina i Indyk w 800g puszcze jest przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

ANIMONDA GRANCARNO ADULT WOŁOWINA i INDYK 800G

Animonda GranCarno Adult to idealna karma dla wszystkich dorosłych psów. Unikalna receptura karmy opiera się na czystym mięsie. Jeśli chcesz zadbać o dobrą kondycję swojego psa i zagwarantować mu zbilansowaną dietę bazującą na naturalnych składnikach, to zdecyduj się na karmę Animonda GranCarno Adult z wołowiną i indykiem.

W diecie psów nie powinny się pojawić karmy zbożowe – należy postawić na karmy o wysokiej zawartości mięsa. Zawartość najwyższej jakości świeżego mięsa zaspokaja zapotrzebowanie czworonoga na białko pochodzenia zwierzęcego. Wołowina i indyk znajdujące się w karmie Animonda GranCarno Adult są doskonałym źródłem białka. Jest ono niezbędne do tworzenia, odbudowy oraz utrzymania tkanek. Pełni funkcję energetyczną, dlatego odpowiednia ilość białka pobudza pupila do aktywności. Dodatkowo niektóre białka uczestniczą w reakcjach zachodzących w organizmie.

Animonda GranCarno Adult – idealny wybór dla Twojego psa

Usunięcie szkodliwych składników z diety czworonoga pozytywnie wpływa na proces trawienny oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia nietolerancji pokarmowych. Karma zawiera kompleks witamin i soli mineralnych, które gwarantują sprawne i prawidłowe funkcjonowanie organów. Umiarkowana zawartość tłuszczów w składzie karmy ułatwia zachowanie prawidłowej wagi ciała. Nadwaga u psa może wiązać się z wystąpieniem niebezpiecznych schorzeń, takich jak choroby układu krążenia, zaburzenia pracy nerek, cukrzyca czy niesprawność układu oddechowego. Aby urozmaicić dietę swojego psa, możesz wybrać karmy mokre o różnych smakach. Animonda oferuje wiele mięsnych karm w różnych wariantach smakowych.

Karma Animonda GranCarno Adult posiada wiele wymiernych korzyści, dzięki czemu od lat spełnia potrzeby żywieniowe zwierząt oraz wzrastające oczekiwania opiekunów. Formuła powstaje na podstawie najnowszych wyników badań laboratoryjnych. Na uwagę zasługuje to, że produkty marki Animonda nie zawierają sztucznych i szkodliwych dodatków. Z tego też powodu właściciele psów mają pewność, że składniki są naturalne, bezpieczne i pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

Zadbaj o lepszą jakość życia swojego pupila – zdecyduj się na karmę Animonda GranCarno Adult z zawartością wołowiny i indyka. Dobre samopoczucie Twojego pupila to także lepsze Twoje samopoczucie.

  

Skład: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (88% wołowiny, 10% indyka), składniki mineralne

Wartości odżywcze karmy: Białko 12.5%, Tłuszcz 7%, Włókno 0.65%, Popiół 1.8%, Wilgotność: 77%