• TRAINER NATURAL CAT URINARY 1,5 KG
TRAINER NATURAL CAT URINARY 1,5 KG
  • DOSTAWA 0 ZŁ

KARMA SUCHA TRAINER NATURAL CAT URINARY 1,5 KG

000000000000253499
119,99 zł

Kompletna i zbilansowana karma stworzona specjalnie dla kotów dorosłych wspomagająca utrzymanie prawidłowego pH moczu. 

Smak: kurczak

Wielkość: 1,5 kg 

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Trainer Natural Cat Urinary jest specjalistyczną karmą dla kotów w każdym wieku, której celem jest wspomaganie układu moczowego zwierzęcia. Chodzi o utrzymanie pH moczu na właściwym poziomie. Wybierając karmę od znanego producenta, możesz liczyć na to, że Twój pupil otrzyma pokarm bogaty w minerały i składniki bogate w metioninę pochodzącą z siemienia lnianego. To właśnie ona mają tak duże znaczenie dla zdrowia układu moczowego.

Dodatkowo produkt ma korzystne działanie na inne aspekty zdrowotności kociego organizmu. Przykłady? Na układ moczowy kota doskonale wpływa też ekstrakt z żurawiny. Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, biotyna oraz cynk dobrze wpływają na działanie mózgu, ale przede wszystkim ich przyjmowanie skutkuje zdrową skórą i pięknie lśniącą sierścią. Wreszcie ekstrakt z jabłek i witamina C pomagają utrzymać w dobrym stanie jamę ustną. W szczególności chodzi o eliminację kamienia nazębnego i nieprzyjemnego oddechu.

Postaw na jakość!

Wybór Trainer Natural Cat Urinary będzie doskonałym krokiem dla osób, których pupil ma problemy ze zdrowiem układu moczowego. Warto jednak stosować tę karmę również profilaktycznie po to, żeby trudności nie pojawiły się w przyszłości. Dodatkowo znana marka stara się wybierać do swoich produktów możliwie dużą ilość składników naturalnych.

W składzie znajdziesz przede wszystkim: świeże mięso z kurczaka i indyka (13.5%) białka kurczaka i indyka, kukurydzy, tłuszcz zwierzęcy, odwodnione jajko, ryż, kukurydzę, siemię lniane, miąższ z buraka, minerały, wyciąg z korzenia cykorii, drożdże, lignocelulozę, wodorosty, ekstrakt łodygi ananasa, i wyciąg z żurawiny. Wśród składników analitycznych białko to 34%, a tłuszcze 16%. Zaleca się wprowadzać karmę do diety stopniowo i dawkować zgodnie z potrzebami zwierzęcia. Kot powinien mieć stale dostęp do świeżej wody. Karmę można podawać tuż po wyjęciu z opakowania lub po zwilżeniu niewielką ilością wody.

SKŁAD

odwodnione białka kurczaka i indyka, ryż, białko kukurydzy, świeże mięso z kurczaka i indyka (kurczak 13,5%), kukurydza, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizowane białka zwierzęce, odwodnione jajko* (2%), siemię lniane* (1,7%), miąższ z buraka* (1,7%), minerały, wyciąg suchy z korzenia cykorii (0,7%), drożdże, mineraly, lignoceluloza, wodorosty (Schizochytrium sp.)*, ekstrakt z suszonej łodygi ananasa*, wyciąg suchy z żurawiny* (0,02%), *Konkretne składniki pochodzenia naturalnego

DODATKI NA KG

witamina A 27.500 j.m., witamina D3 1.600 j.m., witamina E 510 mg, witamina C 100 mg, biotyna 0,15 mg, tauryna 2.000 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 19,65 mg (miedź 5 mg), węglan żelaza(II) 165,6 mg ((żelazo 80 mg)), granulowany bezwodny jodan wapnia 0,62 mg (jod 0,4 mg), selenian sodu 0,22 mg (selen 0,1 mg), tlenek cynku 93 mg (cynk 75 mg), tlenek manganu(II) 9,68 mg (mangan 7,5 mg). Dodatki zootechniczne: chlorek amonu 4 g

SKŁADNIKI ANALITYCZNE

białko surowe 34%, tłuszcz surowy 16%, włókno surowe 2,2%, popiół surowy 6,7%, omega 3 0,75%, omega 6 3,5%

ZALECENIA ŻYWIENIOWE

Po raz pierwszy wprowadzać do diety stopniowo. Może być podawana w wersji gotowej do spożycia lub po lekkim zwilżeniu letnią wodą. Dostosuj liczbę posiłków i ilość dziennych porcji zalecanych do rzeczywistych potrzeb zwierzęcia. Karmę suchą można łączyć z jej odpowiednikiem w wersji mokrej, zawsze pamiętając o odpowiednim dopasowaniu dziennej porcji. Należy zapewnić zwierzęciu stały dostęp do miski ze świeżą, czystą wodą.