• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • DOSTAWA 0 ZŁ

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS

000000000000102369
113,98 zł

Filtr wewnętrzny Fan 2 Plus marki Aquael skutecznie oczyszcza i napowietrza wodę w akwarium, ponadto umożliwia płynną regulację kierunku wylotu wody.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

FAN

WYDAJNY I TRWAŁY

Filtr wewnętrzny, przeznaczony do skutecznego oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach. Dostępny w 5 modelach dedykowanych do zbiorników o różnych wielkościach: od małych o pojemnościach mniejszych niż 30 litrów, aż po duże 250-litrowe.

Filtr wewnętrzny FAN od lat cieszy się dużym uznaniem. Dzięki swojej trwałości i skuteczności działania zdobył zaufanie wielu entuzjastów akwarystyki. Ponadto, powszechna dostępność części eksploatacyjnych, takich jak przyssawki, wirniki czy gąbki, sprawia, że utrzymanie filtra w doskonałej kondycji jest niezwykle łatwe.

Skuteczność działania

Filtr Fan został wyposażony w rozwiązania zapewniające jego wydajność i wygodę użytkowania. Konstrukcja komory filtra chroni przed wlewaniem się wody z urządzenia do akwarium podczas wyjmowania filtra do czyszczenia oraz podczas wymiany wody w zbiorniku. Plastikowa, miejscowo perforowana obudowa skutecznie zatrzymuje większe zanieczyszczenia, co stanowi wstępny etap filtracji. Umieszczona wewnątrz filtra gąbka odpowiada za dokładne oczyszczanie wody.

Łatwy montaż

Filtr FAN wyróżnia się łatwością montażu i obsługi. Dzięki wieszakowi z regulacją, można dostosować filtr do różnych grubości szyby akwarium. Dodatkowo, wieszak pełni także funkcję miejsca do którego można przymocować wężyk z zaworkiem do napowietrzania. Uchwyt wyposażony jest w cztery mocne przyssawki umożliwiające pewne przytwierdzenie filtra do szklanej powierzchni.

Wysoka wydajność

Specjalnie zaprojektowana komora wirnika zapewnia nie tylko dyskrecję pracy, ale również wysoką wydajność urządzenia przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Warto zauważyć, że modele filtra FAN zużywają od 4 do 12 watów. Przy takim zakresie zużycia energii, koszt miesięcznej eksploatacji pozostaje stosunkowo niski, co przyczynia się do ekonomicznego zarządzania akwarium (sprawdź tabela na dole strony)

Innowacyjne rozwiązanie

Możliwość regulacji wydajności filtra bez konieczności zanurzania rąk w wodzie stanowi wyjątkową i praktyczną cechę, nieczęsto spotykaną w podobnych urządzeniach. Jest to możliwe dzięki kopułce z ergonomicznym pokrętłem znajdującej się na szczycie filtra, która może być umieszczona ponad powierzchnią wody. To innowacyjne rozwiązanie pozwala użytkownikowi w wygodny sposób sterować wydajnością filtra, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z wodą akwarium.

2 w 1: Filtracja i napowietrzanie

Regulacja kierunku wylotu wody jest możliwa w zakresie 75° i można nią sterować w prawą i lewą stronę. Ponadto, FAN posiada również funkcję napowietrzania. Funkcjonalności te czynią ten mały filtr wszechstronnym narzędziem do akwarium, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb.

Parametry filtra:

Moc (W)

5,2

 Wydajność [l/h]

 
450

Rekomendowana pojemność akwarium [l]

100 - 150

Wymiary szer. x głęb. x wys. (cm)

6,6 x 7,7 x 25,5

Koszt zużycia energii *

dzienny/miesięczny

0,1/2,92

* koszt zużycia energii liczony dla stawki 0,77 zł/KWh przy pracy filtra 24h/7

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.