• FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS
  • DOSTAWA 0 ZŁ

FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN 2 PLUS

000000000000102369
109,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Filtr wewnętrzny Fan 2 Plus marki Aquael skutecznie oczyszcza i napowietrza wodę w akwarium, ponadto umożliwia płynną regulację kierunku wylotu wody.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Oferowany na tej podstronie filtr wewnętrzny Aquael Fan 2 Plus jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania współczesnych kupujących i cechuje się znakomitym wykonaniem i zarazem także korzystną ceną zakupu. Urządzenie zostało wykonane w całości z najwyższej klasy materiałów sztucznych, które nie wchodzą w niekontrolowane reakcję z wodą akwariową, nie wydzielają szkodliwych związków i nie wpływają na jej parametry użytkowe. Dzięki temu akwarium po ich instalacji jest od razu gotowe do dalszej eksploatacji. Filtr Aquael Fan 2 Plus jest przeznaczony do zbiorników o pojemności od 100 do około 150 litrów, cechuje się wysoką wydajnością na poziomie 450 l/h oraz przy tym także ponadprzeciętnie niskim poborem energii. Akcesorium w trakcie pracy zużywa jedynie około 5,2 W energii elektrycznej, dzięki czemu w praktycznie żadnym stopniu nie wpływa na koszt miesięcznej eksploatacji naszego zbiornika.

Czym wyróżnia się filtr wewnętrzny Aquael Fan 2 Plus na tle innych?

Oferowany filtr ma wiele cech pożądanych wśród akwarystów i należy do nich między innymi ponadprzeciętna niezawodność. Urządzenie jest w zasadzie całkowicie odporne na powstawanie awarii oraz utratę wydajności w trakcie pracy, można na nim polegać przez cały czas eksploatacji i nie traci swoich parametrów użytkowych nawet podczas pracy z pełnym dopuszczalnym obciążeniem. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szczelnej komory wirnika i precyzyjnego silnika, który pracuje cały czas bez zbędnych oporów, nie wydziela podczas pracy nadmiaru ciepła, a także nie emituje nieprzyjemnych dla ucha hałasów i wibracji. Wiele tańszych zamienników charakteryzuje się znacznie krótszym czasem aktywnej eksploatacji, głównie z powodu ich znacznie mniej precyzyjnego wykonania. 

Warto poznać oferowany filtr z bliska

Filtr wewnętrzny Aquael Fan 2 Plus filtruje wodę przy pomocy wyselekcjonowanej gąbki umieszczonej na perforowanym trzpieniu. Gąbka ma porowatą powierzchnię, dzięki czemu ma bardzo dużą powierzchnię działania i zapewnia skuteczną filtrację praktycznie wszystkich zanieczyszczeń stałych. Ponadto gąbka jest odporna na zapychanie i nie wymaga zbyt częstych zabiegów konserwacyjnych w postaci jej płukania w wodzie akwariowej. Plastikowy pojemnik ochronny dba z kolei o skuteczne zatrzymanie większych, grubszych zanieczyszczeń, które negatywnie wpływają na funkcjonalność i parametry użytkowe konkretnego filtra.

Korzystna cena, wysoka wydajność – Aquael Fan 2 Plus dla wymagających!

Oferowany filtr wewnętrzny Aquael Fan 2 Plus jest także bardzo prosty w montażu, a do jego instalacji nie jest potrzebna fachowa wiedza. Pomaga w tym między innymi możliwość zmiany kierunku wylotu wody o szerokim zakresie 75°, co oznacza, iż można go z łatwością wkomponować w mało widocznym miejscu, np. za roślinnością bądź elementami wystroju i aranżacji.

Parametry

Filtr do akwarium Aquael Fan 2 Plus to urządzenie o mocy 5,2 W, działające z wydajnością 450 l/h. Przystosowany jest do akwarium o pojemności od 100 do 150 l.

Zastosowanie

Filtr w akwarium to niezbędny element dbający o jakość wody i gwarantujący jej optymalne właściwości dla żyjących w niej zwierząt i roślin. Dzięki niemu woda będzie czysta i odpowiednio napowietrzona. 

Długotrwała wydajność i łatwość montażu to główne atuty tego filtra wewnętrznego. Możesz go zainstalować w swoim akwarium już w 48 godzin od wysłania zamówienia. Przesyłka dotrze do Ciebie bezpiecznie - kurierem.

Regulację kierunku wylotu wody można prowadzić w zakresie 75°.

Nazwa ProduktuFAN Mikro PlusFAN Mini PlusFAN 1 PlusFAN 2 PlusFAN 3 Plus
Zużycie energii [W] 4 4,2 4,7 5,2 12
Maksymalna Wydajność Filtra [l/h] 250 260 320 450 700
Rekomendowana 
pojemność akwarium [l]
<30 30 - 60 60 - 100 100 - 150 150 - 250
Wymiary filtra [mm] 47x67x97 44x53x151 55x66x197 66x77x255 82x94x276

Szukasz części zamiennej kliknij tutaj.