• AQUAEL REGULATOR PRZEPŁYWU FAN 3 PLUS
AQUAEL REGULATOR PRZEPŁYWU FAN 3 PLUS

AQUAEL REGULATOR PRZEPŁYWU FAN 3 PLUS

000000000000100815
5,99 zł

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

W naszej firmie znajdziesz wiele artykułów i produktów najwyższej klasy, a wśród nich regulator przepływu Aquael Fan 3 Plus, który cechuje się wysoką jakością wykonania. Od początku istnienia nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego naszym klientom oferujemy nie tylko gotowe produkty i urządzenia, lecz także części zamienne, dzięki którym można je naprawić i odzyskać ich sprawność, bez zakupu kolejnego urządzenia i generowania w ten sposób dużej ilości śmieci elektronicznych (e-waste). Wielu producentów stawia na jednorazowy zakup swoich produktów, w naszej firmie jest odwrotnie – chcemy sprawić, aby raz zakupione urządzenie zostało z Tobą jak najdłużej!

Poznaj z bliska regulator przepływu Aquael Fan 3 Plus

Oferowany na tej podstronie regulator przepływu Aquael Fan 3 Plus jest dedykowany do filtra Fan 3 Plus, który sprawdza się doskonale w przypadku akwariów o pojemności wody od 150 do 250 litrów. Regulator przepływu to jedna z podstawowych części tego urządzenia, a jego uszkodzenie z reguły prowadzi do wielu następstw, w tym także do zupełnej zmiany charakterystyki działania. Objawów uszkodzenia tego podzespołu może być bardzo wiele, zachęcamy jednak do jak najszybszej reakcji na pojawienie się jakiegokolwiek objawu budzącego niepokój. Oferowany regulator przepływu został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie zmienia parametrów wody i nie wpływa na jej parametry bytowe, a przy tym także nie emituje do wody związków chemicznych, które mogą powodować u ryb choroby i schorzenia.

Dlaczego warto kupować produkty Aquael?

Nasza firma Aquael istnieje na rynku nieprzerwanie od 1984 roku. Zaczynaliśmy jako niewielkie przedsiębiorstwo z ogromnymi ambicjami, podczas gdy obecnie po ponad ćwierć wieku nasze urządzenia można znaleźć zarówno w naszym kraju, jak i za granicą w ponad 100 państwach leżących na 6 kontynentach. Co ważnie, pozostaliśmy wierni naszym tradycjom, dlatego wszystkie akcesoria oraz narzędzia z logotypem Aquael, takie jak regulator przepływu do wewnętrznego filtra akwariowego Fan 3 Plus, mają w dalszym ciągu znakomitą jakość i zarazem także korzystną cenę zakupu.