• COMFY DRAPAK ZEO BUDKA (ŁAPKI) 58 cm
COMFY DRAPAK ZEO BUDKA (ŁAPKI) 58 cm
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY DRAPAK ZEO BUDKA (ŁAPKI) 58 cm

000000000000202292
159,99 zł

Comfy Zeo to średniej wielkości drapak (58 cm wysokości).

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

COMFY ZEO - DRAPAK DLA KOTA

Każdy kot posiada naturalną potrzebę drapania wynikającą z konieczności ścierania nadmiernie wyrośniętych pazurów. Aby uchronić nasze meble konieczne jest zapewnienie mu specjalnego drapaka. 
Drapaki dla kota firmy Comfy Zeo to średniej wielkości drapaki (58 cm wysokości). Składają się z drewnianej budki w kształcie walca z wyciętym w boku dużym, okrągłym otworem wejściowym wyścielonego miękką, przyjemną w dotyku tkaniną, przymocowanego do jego górnej powierzchni walca pokrytego mocnym materiałem służącym do drapania, oraz ze znajdującej się na górze miękkiej wyściełanej półeczki. Zarówno budka jak i półeczka zostały pokryte eleganckim szarym materiałem ze wzorem czarnych, kocich łapek. Starannie dobrane materiały zapewniają drapakowi trwałość i długotrwałe użytkowanie bez widocznych śladów zużycia. Polecany zwłaszcza dla kotów aktywnych.

Rodzina produktów dla psów i kotów Comfy

Nawet najbardziej wybredy właściciel doceni jakość i profesjonalizm produktów dla psów i kotów Comfy. Są to akcesoria do pielęgnacji zwierząt, oryginalne zabawki, wygodne legowiska, bezpieczne transportery oraz wytrzymałe smycze, szelki i obroże. 
Wszystko wykonano z najlepszych materiałów i wyposażono w ciekawe rozwiązania, takie jak materace terapeutyczne o właściwościach masujących w legowiskach, czy drapaki dla kotów zaspokajające potrzebę relaksu i zabawy dla zwierzęcia. 

Zastosowanie

Drapak dla kota dzięki licznym urozmaiceniom stanowi dla swego użytkownika wyzwanie, polecany jest więc zwłaszcza kotom aktywnym. 

Drapak jest niekłopotliwy w transporcie i prosty w montażu. Możesz rozpocząć jego ustawianie już za 2 dni od chwili złożenia zamówienia! Przesyłka dotrze do Ciebie kurierem.