• AQUAEL  UCHWYT BELKI GLOSSY 2 SZT.
AQUAEL  UCHWYT BELKI GLOSSY 2 SZT.

AQUAEL UCHWYT BELKI GLOSSY 2 SZT.

000000000000113899
12,99 zł

AQUAEL UCHWYT BELKI GLOSSY 2 SZT.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Odpowiednia aranżacja akwarium nie powinna skupiać się wyłącznie na kwestii stylistycznej i dekoracyjnej, gdyż warto także wziąć pod uwagę praktyczność. To właśnie zadbanie o funkcjonalność zbiornika sprawi, że będzie znacznie lepiej prezentować się w pomieszczeniu, a także będzie stanowić atrakcyjne element ozdobny każdego wnętrza. W celu łatwiejszej organizacji niektórych akcesoriów akwarystycznych warto zaopatrzyć się w prezentowane uchwyty belki GLOSSY firmy Aquael, które są dostępne w niskiej cenie w naszym sklepie. Zapraszamy już dziś do złożenia zamówienia i skorzystania z ekspresowej dostawy, a w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań dotyczących asortymentu zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Praktyczne i funkcjonalne uchwyty belki GLOSSY firmy Aquael

Oferowany zestaw składa się z dwóch sztuk uchwytów belki GLOSSY, które przeznaczone są do zakładania eleganckich akwariów słodkowodnych. Dzięki nim wszelkiego rodzaju dodatkowe akcesoria nie będą zaburzać stworzonej aranżacji, tylko estetycznie ją podkreślać. W ostatnim czasie do najpopularniejszych elementów wyposażenia akwariów należy nowoczesne energooszczędne oświetlenie ledowe, w postaci belek wyposażonych w wydajne i niezawodne diody LED COB. W ich przypadku skuteczność świetlna jest nawet dwukrotnie wyższa niż w standardowych świetlówkach T5. Wszystko to sprawia, że takie rozwiązanie staje się bardzo ekonomiczne, ekologiczne i atrakcyjniejsze wizualnie.

W celu poprawnego montażu wspomnianego rodzaju oświetlenia warto wykorzystać oferowane uchwyty, których przemyślana konstrukcja umożliwia montaż w kilka sekund.

Zastosowanie uchwytów GLOSSY

Prezentowane uchwyty GLOSSY sprawdzą się w przypadku zestawów ALUDEKOR, gdyż umożliwiają wstawienie oświetlenia LED – belek GLOSSY 80, 100 ,120 PLANT i SUNNY oraz nowej belki LEDDY 80 SUNNY. Akcesoria pozwalają na montaż do 4 sztuk belek oświetleniowych, co pozwala dostosować ich ilość do potrzeb i wymagań organizmów żyjących w danym akwarium.

Zastosowanie UCHWYTU w zestawach ALUDEKOR umożliwia wstawienie oświetlenia LED - belek GLOSSY 80, 100, 120 PLANT i SUNNY oraz nowej belki LEDDY 80 SUNNY.

Uchwyt umożliwia wstawienie do 4 belek oświetleniowych LED.
Lampy LEDD COB – oświetlenie przyszłości

Uchwyty i belki GLOSSY umożliwiają one łatwe i szybkie zwiększenie ilości oświetlenia w akwarium i dostosowanie go do potrzeb rosnących w nim bardziej wymagających roślin.