• AQUAEL CRUSTABS 10 G SASZETKA
AQUAEL CRUSTABS 10 G SASZETKA

POKARM AQUAEL CRUSTABS 10 G SASZETKA

000000000000107881
7,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Pokarm tabletkowany przeznaczony dla skorupiaków akwariowych.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

POKARM AQUAEL CRUSTABS 10 G SASZETKA


Pokarm tabletkowany przeznaczony dla skorupiaków akwariowych.
Ma postać dyskowatych tabletek opadających na dno zbiornika i powoli rozpuszczających się w wodzie. Smużąc, rozprzestrzenia on w wodzie niewidoczne gołym okiem atraktanty smakowe i zapachowe zwabiające do niego krewetki.
Niekwestionowane atuty smakowe CRUSTABS to jednak nie wszystko: pokarm ten opracowany został bowiem w ten sposób, aby jego skład idealnie odzwierciedlał wymagania pokarmowe krewetek słodkowodnych. Zawiera on zestaw starannie wyselekcjonowanych glonów wśród których najważniejsze jest „zielone złoto” czyli Spirulina platensis. Glon ten (zaliczany obecnie do cyjanobakterii) stanowi prawdziwy skarb natury bowiem pod względem wartości odżywczych nie ma sobie równych. Zawiera nawet ponad 60% białka, liczne witaminy z grupy B, witaminę C i D oraz pierwiastki (m.in. potas, magnez, chrom, żelazo, miedź, mangan, fosfor, selen, sód i cynk). W jego skład wchodzi również wiele naturalnych barwników pomagających zwiększyć intensywność pięknych kolorów krewetek, a zwłaszcza czerwieni. CRUSTABS został również wzbogacony w łatwo przyswajalny wapń – jest to bardzo istotne, ponieważ krewetki, rosnąc, przechodzą regularne linienia polegające na zrzucaniu ich wapiennego pancerzyka. W przypadku niedoborów wapnia linienie może przebiegać problematycznie, zaś w skrajnych przypadkach prowadzić nawet do zagrożenia życia zwierząt.

Stosowanie CRUSTABS całkowicie eliminuje wystąpienie takiego ryzyka. CRUSTABS jest doskonałym pokarmem nie tylko dla krewetek, ale i innych skorupiaków, np. słodkowodnych krabów z popularnymi krabami tęczowymi na czele. Pomaga im uzupełniać w organizmie niedobory witaminowo-mineralne oraz stanowi atrakcyjne smakowo uzupełnienie diety. Na tym jednak nie koniec, praktyka pokazuje, że pokarm ten jest nadzwyczaj chętnie zjadany również przez wiele gatunków ryb akwariowych, zaś do jego koneserów należą zwłaszcza zbrojniki, bocje i kiryski.