• COMFY POIDEŁKO DLA PTAKÓW PIONOWE
COMFY POIDEŁKO DLA PTAKÓW PIONOWE

COMFY POIDEŁKO DLA PTAKÓW PIONOWE

000000000000109823
8,99 zł

Poidełko dla ptaków COMFY do klatek z pionowymi prętami.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Niezależnie od wielkości ptasiego pupila należy dbać o jego podstawowe potrzeby. Jedną z nich jest odpowiednie nawodnienie. Nieważne czy masz w domu skowronki, papugi czy kanarki, każdy ptak potrzebuje poidełka. Oferujemy poidełko dla ptaków dopasowane do klatki z pionowymi prętami.

Comfy poidełko dla ptaków pionowe pręty - zastosowanie

Comfy poidełko dla ptaków stworzone zostało z najwyższej klasy tworzywa, dzięki czemu zapewnia bezpieczne i długie używanie. To dobry sprzęt, który świetnie sprawdzi się w klatkach z pionowymi prętami. Z uwagi na swoją wielkość przysłuży się głównie małym ptakom, np. papugom czy kanarkom. Comfy poidełko dla ptaków, skutecznie zaspokaja potrzeby małych milusińskich. Można je bezpiecznie zamontować w klatce z pionowymi prętami, najlepiej na zewnątrz całej konstrukcji.

Comfy poidełko dla ptaków pionowe pręty bezpieczeństwo użytkowania

Comfy poidełko dla ptaków to przede wszystkim stały dostęp do czystej wody. Ptaki, tak jak wiele innych zwierząt, nie są w stanie bez niej żyć. W naturalnych warunkach większość z nich ma swobodny dostęp do picia, który zapewnia im optymalnie nawodnienie organizmu. To wiąże się z prawidłowym funkcjonowaniem organizmu zwierzęcia, a co za tym idzie, wpływa na jego zdrowie i życie. Poidełko dla ptaków od Comfy umożliwia dostęp do czystej wody. Dodatkowo cała konstrukcja poidełka Comfy dla ptaków pionowe pręty zapobiega rozlewaniu i zabrudzeniu.

Umieszczenie Comfy poidełko dla ptaków pionowe pręty

Poidełko Comfy dla ptaków, aby w pełni spełniało swoją funkcję i zapewniało ptakowi bezpieczny i swobodny dostęp do wody, musi być odpowiednio zamontowane. Poidełko nie może znajdować się przy pożywieniu. To grozi sytuacją, w której pijący ptak może rozpryskiwać wodę prosto na swój suchy pokarm. Jego zamoczenie może utrudnić trawienie po spożyciu, a to wpływa na zdrowie zwierzęcia.

Poidełko należy umieścić tak, aby nie docierały do niego zabrudzenia czy odchody. Powinno znajdować się na wysokości pozwalającej ptakowi na swobodne picie, gdy tylko tego potrzebuje.

Wybór poidełka dla ptaka

Kupując poidełko do klatki dla ptaka, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim wielkość zwierzęcia i jego klatki. Poidełka odgrywają kluczową rolę w życiu ptaka. Właściwe nawodnienie zapewnia im zdrowe i spokojne życie. Wielkość poidła i materiał, z jakiego zostało ono wykonane, musisz dobrać do zwierzęcia. Najczęstszym sposobem oceniania objętości poidełka jest po prostu wielkość zwierzęcia, a nie jego gatunek. Im większy ptak, tym cięższe i bardziej pojemne poidło powinien mieć.

Pamiętaj jednak, że poidełka dla ptaków są bardzo różne. Niektóre tworzone są z plastiku, inne z ceramiki. Cześć poidełek montuje się na pionowych klatkach, inne na poziomych. Poidełka dla każdego rodzaju hodowanego ptaka znajdziesz AquaelZoo.