• AQUA DECORIS FLORA 1,5KG
AQUA DECORIS FLORA 1,5KG

AQUA DECORIS FLORA 1,5KG

000000000000121114
12,99 zł

Podłoże mineralne Aqua Flora to lekkie podłoże mineralne o bardzo wysokiej porowatości, do stosowania w akwariach jako podkład pod żwir.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

PODŁOŻE MINERALNE AQUAEL AQUA FLORA, 1,5kg

 

Aqua Flora to lekkie podłoże mineralne o bardzo wysokiej porowatości, do stosowania w akwariach jako podkład pod żwir. Jest całkowicie obojętne, a nawet przyjazne dla ryb. Nie wydziela do wody żadnych substancji toksycznych, stanowi natomiast doskonały substrat dla pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych utleniających szkodliwe dla ryb amoniak i azotyny.
Podłoże mineralne Aqua Flora nie wpływa na zmianę koloru i przejrzystości wody, a wręcz przeciwnie - podnosi jej walory, zapobiegając powstawaniu groźnych dla jakości wody stref beztlenowych w głębszych warstwach podłoża. Ma także dobroczynny wpływ na nowo posadzone w akwarium rośliny, ułatwiając im ukorzenianie się i dostęp do niezbędnych im do wzrostu substancji. Porowata struktura podłoża poprawia bowiem cyrkulację wody w strefie korzeni roślin i umożliwia im swobodne pobieranie związków mineralnych.?

Rodzina produktów do hodowli ryb Aquael

Linia produktów Aquael przeznaczonych do zakładania i pielęgnacji hodowli ryb jest szeroka. W jej skład wchodzą zarówno wysokiej jakości karmy dla ryb akwariowych i stawowych, bogate w składniki odżywcze niezbędne do ich prawidłowego wzrostu, jak i specjalistyczne podkłady mineralne dostosowane do różnego rodzaju roślinności.
Uzupełnieniem serii są filtry do akwariów oraz pełnowartościowe, odżywcze płatki barwiące dla ryb kolorowych, które dzięki zawartości naturalnych karotenoidów podnoszą nasycenie kolorów ryb w odcieniach żółtych, pomarańczowych i czerwonych. 

Zastosowanie

Podłoże mineralne Aqua Flora stworzono z myślą o typowych akwariach ozdobnych. Jedno opakowanie o pojemności 1,5kg wystarcza do założenia standardowego zbiornika o długości 60 cm. Zaleca się stosowanie warstwy podłoża o grubości 1,5-2 cm przykrytej warstwą 3 cm przepłukanego żwiru.
Podłoże mineralne Aqua Flora pozwoli Ci spokojnie i długo cieszyć się pięknym akwarium - działa przez wiele lat i nie wymaga uzupełniania.?

Ponieważ nie wymaga płukania przed zastosowaniem i pozwala na wiele lat utrzymać w doskonałym stanie akwarium o długości 60 cm, podłoże mineralne Aqua Flora jest łatwe w użyciu i wydajne. Konsekwentnie utrzymuje najwyższą jakość wody dbając o jej prawidłową cyrkulację i skład, będąc jednocześnie przyjazne dla ryb.