• ZABAWKA COMFY FRANK GRYZAK Z PASKAMI RÓŻOWY
ZABAWKA COMFY FRANK GRYZAK Z PASKAMI RÓŻOWY
  • -13,00 zł
-13,00 zł

ZABAWKA COMFY FRANK GRYZAK Z PASKAMI RÓŻOWY

000000000000223403
13,99 zł
26,99 zł

Comfy Frank to wyjątkowe zabawki dla psów. Zostały wykonane z trwałego tworzywa odpornego na działanie zębów naszych pupili.

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

ZABAWKA COMFY FRANK GRYZAK Z PASKAMI RÓŻOWY

Comfy Frank to wyjątkowe zabawki dla psów. Zostały wykonane z trwałego tworzywa odpornego na działanie zębów naszych pupili. Ich ozdobą są różnokolorowe dodatki wykonane z naturalnych tkanin frapujące zwierzaka i zachęcające go do dłuższej zabawy. Linia składa się z pięciu zabawek o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Dzięki temu nasz czworonożny przyjaciel spędzi długie chwile na pasjonującej zabawie.
Zabawki Comfy Frank idealnie nadają się na długie spacery oraz do aportowania. Polecane zwłaszcza dla psów małych i średnich ras.

Zastosowanie

Pies jest zwierzęciem inteligentnym wymagającym poświęcenia mu odpowiednio dużej uwagi i zagospodarowania wolnego czasu. W celu zapewnienia mu rozrywek konieczne jest dostarczenie odpowiednich zabawek absorbujących jego uwagę.

Nie zwlekaj i zapewnij swojemu psu rozrywkę już w ciągu dwóch dni - tyle bowiem wynosi czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki od chwili zamówienia. Chcąc dostarczyć Ci towar w świetnym stanie, zapewniamy mu bezpieczeństwo wysyłając go pocztą kurierską.